Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak véleményére vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleményére vagyok kíváncsi.Van egy párod akivel 3 hónapja együtt vagy,a szex maga a csoda,a nő szórakoztató,izgalmas,intelligens,szóval minden ok,de még nem érzitek a szerelmet.Átalakulhat ez még szerelemmé,vagy megragad a szexuális vágynál?

Figyelt kérdés
Máskor volt,hogy 2 hét alatt lettem halálosan szerelmes,aztán gyorsan el is múlt..most azt érzem hiányzik minden percben amit nincs velem,féltékeny is vagyok rá,elég feltünő jelenség.A szexben mindketten az extrém dolgokat szeretjük,40 évet vártam egy ilyen nőre..órákon át tudunk beszélgetni..mégsem tudom,hogy ez már szerelem-e vagy megijedtem a saját érzelmeimtől.Volt már így valaki,hogy lassan de biztosan szeretett bele a párjába? 40 F

#Szerelem,szex
2021. jan. 6. 22:35
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
95%
#18 nem vonatkoztatom, megmondtam, hogy nem egyformán működnek az emberek. Inkább te vonatkoztatod, mert kb. kikéred magadnak, hogy ez ilyen (mert te máshogy működsz)... :D Részemről be is fejeztem veled, mert szerintem téged is valaki nem akarhatott egyszer, aztán nem akarod elfogadni.
2021. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
52%

És miért kell feltétlenül szerelmesnek lenni? Az elmúlik úgy is... Az amúgy is egy rakat kémiai folyamat egyvelege, ami idővel elmúlik, és csak az marad, amit a másikból tisztelsz és értékelsz. Ha a szex jó, és jó vele, akkor miért kell feltétlenül az a bódító érzés amit a szerelem vált ki az agyból ? Ha szerelmes is lennél, pár hónap után ugyan ott lennél mint most.

Kedvelnéd, szeretnéd és jó lenne a szex. Mi kell még?

2021. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
50%

#22 :DD igen ez ilyen. amikor nincs benne az ember, akkor nem is érti, semmi értelme az egésznek. amikor benne van, akkor az mindent felül ír és mindent kitölt és az a kérdés van e értelme az összes többi dolognak, ha ez ilyen :)


amúgy az egész élet csak egy rakat kémiai folyamat. a tisztelet is az és a másik értékelése is. és úgy egyáltalán az élet. ami szintén "elmúlik úgy is"... nincs értelme a biztos és megmaradó dolgokra játszani :)


ez a dolog, hogy miért, ez így nem közelíthető meg ilyen módon. szerintem egy vallásos ember, akinek ez egy érzület talán jobban átérzi ezt. vagy valaki, aki éppen egy erős "transzcendens" élményt él át.

2021. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
28%

23.


Ezt úgy érted, hogy ha nem éltem meg azt, milyen a "szerelem", akkor nincs is ahonnan tudjam, hogy milyen jó és milyen pótolhatatlan érzés az, amikor valaki fülig benne van?

2021. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
29%

#24 nem így értettem, mert nem tudom, hogy átéltél e ilyesmi érzést. nem feltétlen szerelmet, de esetleg más nagyon elsöprő valamit. de ha semmi ilyesmit, akkor szerintem tényleg nincs ahonnan tudd.


szerintem aki átélt ilyet is csak nagyon halványan tud oda visszamenni magában. akár meg is kérdőjelezheti ugyanígy, ahogy a 22-ben teszed, és aztán ha megint átéli, akkor csak mosolyog magán, hogy hát igen aranyos, ahogy próbálta a másik állapotból ezt valahogy megfogni, meg miket gondolt róla.

2021. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
19%

Igazad lehet :))

Mindenesetre szerencsésnek találom azt, aki többször átélte ezt az állapotot, és van viszonyítási alapja.

2021. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
10%
#26 de közben igazad van. mert mindegy, mert úgy sem marad belőle semmi.
2021. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
25%
20. Szexelsz a barátaiddal is?
2021. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
38%

Jól le lettünk pontozva :)

Ez is nagyon jól reprezeltálja az itteni emberek felfogását. Ha nem egyezik a véleményük valakiével, függetlenül attól hogy egy vélemény nem volt sértően megfogalmazva vagy hasonló, le lesz értékelve. Se baj :)

2021. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
8%

Megtaláltam egy régebbi bejegyzésemet, ez kifejezetten a Kérdezőnek szól.


Ismered a Joós Istvánt?

Párkapcsolati tanácsadó, Youtuber.


Azt mondja, egy kapcsolatban a nő kell szerelmes legyen, és a férfi az nem jó, ha szerelmes.

Ez most az ő életfilozófiája.:)



Én is erre vágyom.

A férfi az értékeljen engem emberileg, szeressen szeretkezni velem, esetleg értékelje, ne zavarja, hogy én viszont szerelmes vagyok belé és ezt szeretem kifejezni is - más dolga nincsen. A szerelem a nő reszortja. Nemigen tudok mihez kezdeni egy férfi szerelmével, valójában irritál.

2021. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!