Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak véleményére vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleményére vagyok kíváncsi.Van egy párod akivel 3 hónapja együtt vagy,a szex maga a csoda,a nő szórakoztató,izgalmas,intelligens,szóval minden ok,de még nem érzitek a szerelmet.Átalakulhat ez még szerelemmé,vagy megragad a szexuális vágynál?

Figyelt kérdés
Máskor volt,hogy 2 hét alatt lettem halálosan szerelmes,aztán gyorsan el is múlt..most azt érzem hiányzik minden percben amit nincs velem,féltékeny is vagyok rá,elég feltünő jelenség.A szexben mindketten az extrém dolgokat szeretjük,40 évet vártam egy ilyen nőre..órákon át tudunk beszélgetni..mégsem tudom,hogy ez már szerelem-e vagy megijedtem a saját érzelmeimtől.Volt már így valaki,hogy lassan de biztosan szeretett bele a párjába? 40 F

#Szerelem,szex
2021. jan. 6. 22:35
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
17%

"kikéred magadnak, hogy ez ilyen (mert te máshogy működsz)... :D"


Persze, hogy kikérem magamnak az olyan állításokat, amik rám is vonatkoznak és nem igazak rám.

Nem, EZ nem ilyen, hanem a te tapasztalatod, te megélésed ilyen.

Én mindig egyes szám első személyben beszéltem, elvárom mástól is, hogy ne jelentsen ki rám hamis dolgokat.

2021. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

"A szerelem a nő reszortja."


Joos István is beted, de veled együtt

2021. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
57%

Még jó, hogy itt a férfiakat kérdezték...

Nem fogjátok fel, hogy egy férfi nem női aggyal gondolkodik. Ha sipítoztok, akkor sem. Felnőttek...

2021. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
18%
33. Ezt fejtsd ki kérlek.
2021. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
59%
Mi a tökömet fejtsek még ki ezen? :D Részemről nem offolok, további jó szórakozást a tyúkólban.
2021. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%

#29 tényleg! amúgy én nem pontoztam eredetileg, de most felpontoztalak.


amúgy, ha valami extrémebb állapotot szeretnél, és a feldmárt említetted, akkor esetleg próbálj ki valami olyasmit, amikről ő beszé.

2021. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
18%
33: Egy kapcsolat nem gondolkodási, hanem érzelmi alapú.
2021. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
75%

Bár, nem nekem szólt, de a vélemény gondolkodás alapú, az illető erre gondolt szerintem.

Kérdező, ha neked meg kell a kapcsolathoz, hogy szerelmet is érezz, akkor ez nem a te embered arra. Ha minden meglenne, jött volna már az érzés. Az ilyenek egy kezdeti köd után már nem olyan izgalmasak. Ez egy jó barátsághoz elég (ha már kimaxoltad vele a szexet).

Ez az én tapasztalatom. A többi a te dolgod, hogy elég-e ez neked.

2021. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek a kérdezővel. Az érzelmek nagyon fontosak!!! Szerelem nélkül a legjobb szex is csak dugäs. Olyasvalami, amit az állatok csinálnak. Az ember ennél több: emelkedettebb, fennköltebb lény: lelke is van. Többre vágyik a puszta testi egyesülésnél. Olyan testi egyesülésre vágyik, amely a lelkek egybeolvadását is elhozza. Ez nagyon ritkán történik meg.
2021. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!