Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogyha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogyha még mindig nagyon szeretem a legutolsó barátnőmet és újra együtt akarok lenni vele de ő jelenleg mással van együtt? 23/F

Figyelt kérdés
Tavasszal leszek 24 éves. A lány ősszel lett 20 éves. Június - július nyáron sajnos csak 2 hónapig jártunk. Szinte minden nap találkoztunk. Én Egerben élek ő kb 10 km-re tőlem egy kisvárosban. Július 31 óta (ez van nekik kitéve Facebookra) egy másik 30akárnéhány éves sráccal van együtt vagyis tőle több mint 10 évvel idősebb sráccal. A srác Miskolc mellett lakik valamelyik kis faluba talán Mályiba. Külföldön kamionos a srác tehát nem sokat van "itthon". Gondolom ez miatt távkapcsolatuk van. Engem a csak augusztusban a szakításunk után letörölt Facebookról. Az összes barátnőm közül őt szerettem a legjobban és szeretem mostanáig is. Vele volt minden a legjobb. Nagyon szeretném őt visszakapni és ebben segítsetek nekem kérlek! Bármi kérdés van még, mindenre szívesen válaszolok akár privátban. Újra boldog akarok lenni vele!!! Segítőkész, pozitív, építő jellegű tanácsokat, ötleteket várok.

2021. jan. 27. 18:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakítottatok egyáltalán?
2021. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem. És nem személyesen. Vagyis egyszer személyesen de már aznap vagy másnap újra visszajött hozzám. Nem bírt akkor elhagyni. Akkor is csak az apukája miatt szakított azt mondta. Én mindig jó voltam hozzá mindig mutattam neki hogy nagyon szeretem. Az apja is kamionos külföldön ugyanúgy ahogy a barátja. És azt mondta amikor először szakított (ezt személyesen) hogy az apjával nem tudna engem elfogadhatni. Az apja nem tudta hogy együtt vagyunk. Az anyja tudta. Voltam is náluk találkoztam is az anyjával megismerkedtem és jól elbeszélgettem vele azt mondta aranyos vagyok.
2021. jan. 27. 18:25
 3/35 A kérdező kommentje:
A végleges szakítás interneten történt és ezt mondta ezért mert: túl sokat beszélt 1 fiúval de lehet hogy nem kellett volna. Ez a fiú a mostani barátja.
2021. jan. 27. 18:28
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt olyan utolérhetetlenül csodálatos ebben a lányban?
2021. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Minden! Amennyire szeretett és amennyire kimutatta. Volt előtte pár barátnőm. Vele csókolóztam egyedül több mint 3 percig folyamatosan. Olyanokat mondott amit még soha senki. Nagyon szeretett és nagyon ki tudta mutatni és nagyon tudta éreztetni. Mindenem tetszett neki. Csak közös volt bennünk. Álomnőm!!!
2021. jan. 27. 18:44
 6/35 anonim ***** válasza:
96%

Ha annyira szeretett, és annyira szupijó volt minden, akkor miért dobott ki két hónap után?


Ha én leírom, hogy "szeretlek imádlak édesem, életem értelme aludj jól" akkor belém is szerelmes leszel?


De kitalálom, ő az első lány akivel komolyabb testi kapcsolatban voltál, ugye? Hidd el, amint lefekszel mással is, a varázsa el fog múlni.

2021. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
97%

3 perc...:)

Én 3 órán át csókolóztam egy sráccal egy téli este, metsző szélben úgy, hogy észre se vettem, hogy hideg van. És mégis közölte velem közben, hogy ő nem szerelmes, mert ő sose lesz szerelmes azonnal (ismertük egymást már pár hónapja), neki ehhez idő kell. Akkor nem nagyon hittem el, hogy lehet valakivel ilyen szenvedélyesen csókolózni 3 órán keresztül, hogy ne lenne az illet szerelmes, de később eléggé igazolta az élet, hogy akkor aki szerelmes volt, az én voltam egyedül.

Mondjuk ettől függetlenül 8 év és egy gyönyörű kislány lett belőle.


No mindegy, ha annyira szeretett volna téged ez a lány, nem dobott volna el ilyen könnyen. Engedd el, nem ugyanazt éreztétek!

2021. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

#6 egyáltalán nincs igazad. Ő a sokadik barátnőm. És nem ő volt az 1. Komoly. És nem az írás a lényeg hogy mikor mit írt. Hanem a tettek és ő tettekben és szavakban éreztette velem hogy szeret. Piros mancsot kaptál mert alaptalanul rágalmazol és valótlant állítasz.

#7 nem 3 perc volt. Sok perc volt. Azt írtam hogy 3 perctől több ideig. De nem az a fontos.

2021. jan. 27. 20:28
 9/35 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja, hogy mondjak le róla és próbáljam elfelejteni, annak üzenem: megpróbáltam elfelejteni!!! Július óta amióta nem vagyunk együtt azóta próbáltam. Több csajjal is találkozgattam, randizgattam. De végül egyikkel sem tudtam összejönni. Akármennyire is ek akartam felejteni: nem megy!!! Rengeteg dologról ő jut az eszembe. Rengeteget gondolok rá. Együtt akarok vele lenni újra!!!
2021. jan. 27. 22:04
 10/35 anonim ***** válasza:
94%

Dehogynem megy!

Több idő kell hozzá, csak te nem akarod kivárni :)

Márpedig muszáj lesz :)


Nem randizni kell, hanem magaddal foglalkozni. Letiltani mindenhonnan, hogy ne is lásd, ez az első lépés!! Ha jól sejtem nézegeted fb-on naponta: nagyon nagy hiba!

Ha letiltottad volna, mar azt is elfelejtetted volna, hogy hogyan néz ki :D


Kezdd ezzel, hidd el segíteni fog. Utána ha eszedbe jut tudatosan tereld el azonnal a go dolataidat, kezdj elmáson agyalni. Pl mit fogsz főzni, vagy hogyan fogod megszerelni a kocsit, milyen programjaid lesznek azon a hétvégén, bármin!


Hajrá, rengeteg embernek sikerült már tüllépnie előző kapcsolaton, neked is menni fog, csak légy türelemmel!

2021. jan. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!