Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogyha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogyha még mindig nagyon szeretem a legutolsó barátnőmet és újra együtt akarok lenni vele de ő jelenleg mással van együtt? 23/F

Figyelt kérdés
Tavasszal leszek 24 éves. A lány ősszel lett 20 éves. Június - július nyáron sajnos csak 2 hónapig jártunk. Szinte minden nap találkoztunk. Én Egerben élek ő kb 10 km-re tőlem egy kisvárosban. Július 31 óta (ez van nekik kitéve Facebookra) egy másik 30akárnéhány éves sráccal van együtt vagyis tőle több mint 10 évvel idősebb sráccal. A srác Miskolc mellett lakik valamelyik kis faluba talán Mályiba. Külföldön kamionos a srác tehát nem sokat van "itthon". Gondolom ez miatt távkapcsolatuk van. Engem a csak augusztusban a szakításunk után letörölt Facebookról. Az összes barátnőm közül őt szerettem a legjobban és szeretem mostanáig is. Vele volt minden a legjobb. Nagyon szeretném őt visszakapni és ebben segítsetek nekem kérlek! Bármi kérdés van még, mindenre szívesen válaszolok akár privátban. Újra boldog akarok lenni vele!!! Segítőkész, pozitív, építő jellegű tanácsokat, ötleteket várok.

2021. jan. 27. 18:18
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Utolsó: soha sem nézegetem sehol. Ha nézegetném se látnám mivel nem ismerősöm. Neked is ment a piros mancs mert zagyvdagokat gondolsz és írsz. És én nem akarom elfelejteni. Újra együtt akarok lenni vele!!!
2021. jan. 28. 09:08
 12/35 anonim ***** válasza:
97%

O viszont nem akar veled lenni, szoval a kavar a te fejedben van, mondhatni forditva ulsz a lovon.


Ha valakinek nem kellesz, akkor csak egy dolgot tudsz csinalni: elfogadni, es mindent megtenni azert, hogy tullepj rajta, es visszanyerd lelki egyensulyodat.


Nem szabad homokba dugni a fejedet, es "vergodni", hogy de te ujra jarni akarsz vele. Bar aterzem, hogy nehez a helyzeted (voltam en is es mas is hasonloban), amit csinalsz az nem egy felnott es ferfias viselkedes.

Sajnalom, hogy ezt kell mondanom, de az az igazsag, hogy ugy futni egy no utan, hogy o nem kivancsi rad eleinte szanalmat, kesobb haragot es gyuloletet fog kelteni a noben.


A torteneted alapjan ez a no nem kivancsi rad, es ezt neked el kell tudnod fogadni. Ami fontos, hogy attol, hogy o eppen nem akar mar veled lenni, te nem vagy rossz/bena/kevesbe ertekes ember. Ugyanolyan ertekes vagy, mint barki, csak eppen ezzel a novel vegul megsem sikerult megtalalni a kozos hangot. Ez senkinek sem a hibaja, foleg nem a tied.


Ha viszont most elkezdesz probalkozni, azzal sajat magadnak teszel rosszat, ezt garantalom.


Tudom, hogy nehez, de hagyj magadnak idot, hogy osszeszedhesd magad, aztan egyenes hattal, felszegett fejjel mehetsz tovabb a sajat celjaid fele.

2021. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
94%
Szerintem hagyd.Ha más miatt képes volt elhagyni akkor ha fáj ha nem, nem szeretett.Ha szeretett volna eleve el sem hagy.Vak vagy.Gondolkozz már egy kicsit ember.Ez egy viszonzatlan szerelem.Az emberek segíteni akarnak neked te meg kiállsz érte foggal körömmel.Ha netán még össze is jönnétek újra,megint megtenné ugyanezt vagy 100szor.Tudom hogy fáj haver.De én is voltam ilyen helyzetben.2 évig laktam az akkori bnőmmel.Nagyon szerettem, el akartam jegyezni, azt akartam ő legyen a gyerekeim anyja stb,és én is 24 voltam mint most te.Egy másik miatt elhagyott.Könyörögtem neki, minden bajom volt.Se éjjelem se nappalom nem volt.Halálosan szerettem,darabokra tört a szívem,élni sem akartam.3 hét után erőt vettem magamamon és leszartam.Eltelt 1 év újra elkezdett keresni, panaszkodott hogy a gyerek fenyegeti aki miatt engem elhagyott stb.De kurvára leszartam. kb 3 évig próbálkozott hátha visszafogadom,de rájött felesleges.Minek fogadtam volna vissza?Hogy megint megtegye? Na neeeem!Inkább csajozgattam, buliztam,jól éreztem magam stb. Látszik hogy még tapasztalatlan vagy.Menj el csajozni.De ezzel a nővel végérvényesen szakítsd meg a kapcsolatot.Mert ez egy toxic kapcsolat volt.Ember ébredj már fel, képes volt egy másik f*sz miatt téged ott hagyni.Húúú ez volt aztán az igazi szerelem.Ja nem...csak a te részedről. Inkább a szemedbe vágom a fájó igazságot,mint hazugsággal kecsegtesselek.Majd ettől leszel erősebb.De ne aggódj kb 2 év és nevetni fogsz ezen az egészen.Ja és megsúgom neked hogy sokat fogsz még csalódni.Én is így panaszkodtam mint most te.Nekem is ezt mondták,hgy fogok még többet csalódni és úgyis lett. A másik meg, amíg veled 3+ percekig csókolózgatott, utánna szted mit csinált?Miután hazament beszélgetett azzal a kamionos gyerekkel úgy hogy közben veled volt kapcsolatban.Aztán paff el is csábított atőled. Nem kívánnék magamnak egy ilyen barátnőd aki velem van de más is kellene neki.Na nekem aztán megvan az ilyenekről a véleményem. TAPASZTALAT!Jártam egy lánnyal, fülig szerelmes voltam belé,kiderült másokkal is kavargat.De olyan szépen lebuktattam hogy köpni nyelni nem tudott.Volt olyan is hogy azt mondta elmegy csajos házibuliba, aztán kiderült hogy az exénél volt egy hétig.Hidd el tudom mi a dörgés.
2021. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
95%

Tudjuk jól hogy szar érzés, mindenkinek az ha szakítanak vele. De már mással van, ráadásul úgy, hogy akkor jött össze vele, mikor még veled volt. Annyi gerinc nem volt benne hogy vagy neked, vagy neki elmondja első pillanattól hogy ezt így nem lehet és nem is akarja. Szépen bebiztosította a helyét és ugrott egyik kapcsolatból a másikba. Nem tehetsz mást, el kell engedned. Nyugodtan lepontozhatsz érte, de ha férfinek akarod mondani magad és nem csak egy nyávogó kisfiúnak, akkor tiszteletben tartod, hogy mást szeret és nem próbálod meg elvenni tőle.


Egy kis saját tapasztalat hozzá. Volt egy barátom, akivel több is alakult, de félre siklott, viszont jóban maradtunk. Nekem lett 2 kapcsolatom is a barátság alatt és ő végig támogatott, mellettem állt. Utólag mondta csak el a második szakítás után, hogy ő mennyire szerelmes belém. Végig az volt. Több mint egy évig támogatta azokat a kapcsolatokat amiről tudta, hogy jobbat érdemlek és hogy ő többet adna. Mégis ahelyett hogy evett tőlük, barátként mellettem állt. Lásd a szerelmi vallomása után összejöttünk és már a második közös babánk van úton.


Egy igazi férfi ilyen, és nem hisztizik, hogy már pedig én vissza akarom kapni. Fájhat, sirhatsz, szétverhetsz egy box zsákot, de akkor is tiszteld annyira, hogy nem avatkozol az életembe. Főleg ha tényleg szereted. Mert ha szereted akkor az ő boldogsága fontos és nincs helye az önző viselkedésnek amit most produkálsz.


28/L

2021. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
14es vagyok, bocsánat az elírásokért, egy *elvett és egy *életébe akart lenni, csak kijavította a telefon. 😅☹️
2021. jan. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
91%
Utolsó:Ez megbocsáthatatlan (vicc)
2021. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
60%

14-es, ezt a baratbol szerelmet kar volt ideirni, mert a kerdezo azt fogja hinni, hogy ennel a lanynal lehet eselye. Tudom, hogy nem igy szantad, de o azt fogja hinni.


Kerdezo, ne remenykedj, ez a lany nem neked valo.

2021. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

#12 A lány egyáltalán nem tudja mégcsak nem is sejti hogy én hogy érzek iránta. Július vége 1 szót sem beszéltem vele semmilyen módon sem.

#13 július óta minden kapcsolat megvan szakítva köztünk. Ismerőse sem vagyok azóta.

#14 július óta semmijébe sem avatkozok bele. De én azt akarnám hogy velem legyen boldog.

#17 barátja semmiféleképpen sem leszek!!! Július vége felé ő felvetette nekem a barátságot. De én azonnal elleneztem.

2021. jan. 28. 13:02
 19/35 anonim ***** válasza:
89%
De mégis arról írsz kedves kérdező hogy vissza akarod kapni. Tehát tettre kész vagy és egy jó ötlettel az életébe is beleavatkoznál. Ezért mondjuk hogy ne akarj tenni semmit. Egyszerűen éld az életed és felejtsd el. Adj időt magadnak, keress egy hobbit magadnak, tereld el a figyelmed. Ezt tudjuk javasolni. Mást nem. Ne visszakapni akard hanem elfelejteni.
2021. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
84%

Igy van, 12es vagyok, 19esnel a pont.


Elore nezz, ne vissza!!! Az, hogy nincs kozottetek kapcsolat a leheto legjobb dolog, szepen el fogod felejteni, de adj ra idot magadnak. Ha egy ev, akkor annyi, ha masfel akkor annyi.

2021. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!