Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogyha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogyha még mindig nagyon szeretem a legutolsó barátnőmet és újra együtt akarok lenni vele de ő jelenleg mással van együtt? 23/F

Figyelt kérdés
Tavasszal leszek 24 éves. A lány ősszel lett 20 éves. Június - július nyáron sajnos csak 2 hónapig jártunk. Szinte minden nap találkoztunk. Én Egerben élek ő kb 10 km-re tőlem egy kisvárosban. Július 31 óta (ez van nekik kitéve Facebookra) egy másik 30akárnéhány éves sráccal van együtt vagyis tőle több mint 10 évvel idősebb sráccal. A srác Miskolc mellett lakik valamelyik kis faluba talán Mályiba. Külföldön kamionos a srác tehát nem sokat van "itthon". Gondolom ez miatt távkapcsolatuk van. Engem a csak augusztusban a szakításunk után letörölt Facebookról. Az összes barátnőm közül őt szerettem a legjobban és szeretem mostanáig is. Vele volt minden a legjobb. Nagyon szeretném őt visszakapni és ebben segítsetek nekem kérlek! Bármi kérdés van még, mindenre szívesen válaszolok akár privátban. Újra boldog akarok lenni vele!!! Segítőkész, pozitív, építő jellegű tanácsokat, ötleteket várok.

2021. jan. 27. 18:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
92%

Komolyan nem értem, hogy milyen tanácsot akarsz. Ha ő nem akar veled lenni, akkor fejre is állhatsz, de nem fogod tudni ráerőltetni magadat.

Annyit tudsz tenni, hogy megkérdezed tőle, hogy akar-e veled lenni és ha nem, akkor ezt szépen befejezed.

Nem kell ide valamilyen "módszer" vagy bármilyen manipulatív marhaság, hanem fogod magad, leírod az érzéseidet neki és kész. Azért, mert te szerelemes vagy, ő nem fogja beáldozni magát, ha nem így érez, ezért kell nyíltan beszélni, ha már mindenképpen akarsz.

2021. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Alessandro10 ***** válasza:
88%

Tudomásom szerint Eger mellett 10 km-re nincs kisváros.

Amúgy tök mindegy mit akarsz, rajta múlik visszamegy hozzád, vagy sem.

Gondolj bele, mi lenne ha érted lenne odáig és vissza egy lány, de te egyáltalán nem szeretnél vele lenni.

Hiába erőlködne, könyörögne, sírna,...

Na most kb ez van, csak a másik oldalról.

2021. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Sajnos most szembesültem vele, hogy a lány 18 hetes terhes a kamionsofőr sráctól... kitett 1 videót a hasáról a TikTok-ra (mivel ott követem) ahogy simogatja a nagy hasát és odaírta a videó címének, hogy 18 hetes terhes. De! Volt már egyszer terhes több mint 2 éve az én előttem lévő barátjától aki el is jegyezte és azt a babát elvetette...
2021. márc. 8. 10:32
 34/35 anonim ***** válasza:
egyutt vannak még?
2023. jún. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Mi a fenének követed egyáltalán?


Miért jó az neked, hogy még mindig egy olyan nővel vannak tele a gondolataid, aki gyakorlatilag arra sem emlékszik már, hogy te a világon vagy?

Ez neked jót tesz, jobban érzed magad tőle?

Nem lehet, hogy érdemes lenne akár szakember segítségével továbblépni, és élni a saját életedet?


Lehet, hogy már régen lehetne saját 18 hetes terhes barátnőd, ha nem ezzel a másik nővel lennél elfoglalva, hanem nyitott szemmel járnál a világban.

2023. jún. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!