Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogyha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogyha még mindig nagyon szeretem a legutolsó barátnőmet és újra együtt akarok lenni vele de ő jelenleg mással van együtt? 23/F

Figyelt kérdés
Tavasszal leszek 24 éves. A lány ősszel lett 20 éves. Június - július nyáron sajnos csak 2 hónapig jártunk. Szinte minden nap találkoztunk. Én Egerben élek ő kb 10 km-re tőlem egy kisvárosban. Július 31 óta (ez van nekik kitéve Facebookra) egy másik 30akárnéhány éves sráccal van együtt vagyis tőle több mint 10 évvel idősebb sráccal. A srác Miskolc mellett lakik valamelyik kis faluba talán Mályiba. Külföldön kamionos a srác tehát nem sokat van "itthon". Gondolom ez miatt távkapcsolatuk van. Engem a csak augusztusban a szakításunk után letörölt Facebookról. Az összes barátnőm közül őt szerettem a legjobban és szeretem mostanáig is. Vele volt minden a legjobb. Nagyon szeretném őt visszakapni és ebben segítsetek nekem kérlek! Bármi kérdés van még, mindenre szívesen válaszolok akár privátban. Újra boldog akarok lenni vele!!! Segítőkész, pozitív, építő jellegű tanácsokat, ötleteket várok.

2021. jan. 27. 18:18
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Van sok hobbim el is vagyok foglalva. És igen újra együtt akarok lenni vele de ezt már leírtam legalább 5×
2021. jan. 28. 21:31
 22/35 anonim ***** válasza:
89%
mi meg 15x hogy ne akarj, mert a csaj se akar és add fel.
2021. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
84%
Mondj le róla.
2021. febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is elment ez a vonat. Ha szépeket mondott, az az egódat birizgálta, azért hiányzik. Más lány is meg fogja találni benned a szépet, és te őbenne. Nehéz, nagyon nehéz, de tovább kell lépni valószínű.
2021. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Nem a szépek mondása miatt. Hanem alapból szeretem. Tényleg őt szerettem jobban az összes barátnőm közül és mai napig szeretem. Ez nem véletlen. Rengeteget gondolok rá. Nagyon sokat van a fejemben.
2021. febr. 15. 14:30
 26/35 anonim ***** válasza:
79%
Megértem, hogy szerelmes vagy, viszont neked is meg kell értened, hogy ő már nem az, továbblépett. Írásodból úgy gondolom, neked nem az a fontos, hogy exed boldog legyen, hanem veled legyen, te legyél boldog, függetlenül attól téged akar vagy sem, így megkérdőjelezem mennyire szereted ezt a nőt, mennyire vagy "szerelmes". Párkapcsolat két embertől függ, ha valaki nem akar, nem tudod ráerőszakolni magad, bármennyire is ragaszkodsz hozzá. Ezt kellene elfogadnod és lassan továbblépni, mert csak magadnak okozol fájdalmat és elveszed az időt, hogy normális kapcsolatot találj.
2021. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
84%
Pedig igaza van a 26#-nak. Csak te még ezt nem tudod de az élet megtanítja majd hogy ez így működik.
2021. febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Mégis miben van igaza szerinted?🤔
2021. febr. 16. 09:39
 29/35 anonim ***** válasza:
62%

Meg nem eroszakolod ra magadat, de azt tervezed, hiszen ahhoz kersz tanacsokat. Ez a csaj hidd el, hogy mar az arcodra sem emlekszik, eli vilagat, boldog (vagy nem boldog, de ez is az o dolga) a sajat parkapcsolataban. Nincs tobbe kozod hozza, nem tartozik neked semmivel.


Sajnos az emberi (par)kapcsolatok nem ugy mukodnek, hogy te szeretned, hogy a masik is szeressen, es ha sokat kered tole, hogy szeressen, akkor majd szeretni fog.


Az eredeti kerdesedre meg mindig ugyanaz a valasz: azt kell csinalni, hogy adsz idot magadnak, hogy elfelejtsd! Nehez lesz, szar lesz, kinlodni fogsz meg akar honapokig is, ami teljesen normalis. De nem lesz mindig igy, elhalvanyul az emlek, tullepsz rajta.


Viszont ehhez kellesz te is: hogy nem hagyod magadat belemerulni a gondolataidba, ha o jut eszedbe! Tudatosan tereled el a figyelmedet, van erre sok technika.

2021. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
45%

Minel jobban mondjak neked, hogy mondj le rola, annal inkabb noni fog benned a dac, hogy azert se. Es nem az eszeddel, akarattal.

Ezert nem lehet jotanacsot adni. En azt mondanam, akkor csapd be magad, hidd azt, hogy lehettek meg egy par, de told ki egy meghatarozatlan jovobe. Kozben a tested, az agyad ezerrel kosd le.

2021. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!