Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti miért azt a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti miért azt a lányt választottátok barátnőnek, akit?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 09:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
10. Nekem is a vékony, barna hajú lányok jönnek be. Az is pluszpont nálam, ha még magasabb növésű is *.*
2021. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
En a mosolyat szurtam ki tarskereson. Egybol lattam, hogy rendben van lelkileg. Nem jatszmazott. Mar az elso randi vegen is el tudta engedni magat. A 3. randi kozben csokoltam meg eloszor. Minden jol ment es megy azota is, megtalaltuk akit kerestunk. Tud orulni kis dolgoknak is.
2021. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
Átlagosan 10 barátnőmből, 9-et nem én választottam. Ők jöttek oda, és kezdeményeztek.
2021. febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem volt fogyatékos, nem játszmázott, nem írogatott vissza későn. Cuki kislányos arca volt, érzelmileg is érzékeny kisbaba volt. Mondta, szeret velem lenni, találkozni akar. Mondta, de jól esne neki, ha szeretném őt. Hát k...ra nem bonyolult, de a többi csajnak valamilyen becsületsértő lenne, ha kimondanák, mit gondolnak.
2021. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ezeket én is mondtam neki, mégsem engem választott!
2021. febr. 26. 15:01
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Miket mondtál neki? Hogy turkáltál a kukában? Hogy kukkolod őket? Hogy beteges tévképzeteid vannak? És nem téged választott??? Ki érti ezt...
2021. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, úgy tűnik neki nem elég ennyi. Neki több kell, ami benned nincs meg. Ha az előző csajom egy 100 kilós, uncsi csaj lett volna, aki akar társaságot, akkor én se őt választottam volna.
2021. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
48%
Ezt lányként írom, szóval ne vegyük százszázalékosan... De hogy észre vett az a mosolyomnak köszönhetem. Azt mondja, életében nem látott olyan lányt aki ennyire őszintén boldog, és mosolyog mint én. Az pedig hogy a barátnője lettem nagyom összetett. Személyiségem, kinézetem stb stb :)
2021. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én mindig az IGAZIT kerestem. Közel 50 felejthető kapcsolat és egy elrontott házasság után találtam meg.
2021. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!