Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes gluténérzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes gluténérzékeny lánnyal járni? (F/24)

Figyelt kérdés
Nekem nincs semmi bajom, de ő nem ehet semmi gluténest. Nem csak emiatt, de gondolok itt arra is h ez nem okozna-e a későbbiekben konfliktusokat h én eszek mindenfélét és ő nem vagy esetleg önmegtartóztatnom kéne magam, csak hogy ne érezze annyira rosszul magát? (kort és nemet is írjatok lécci)

2021. márc. 3. 16:33
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
utolsó te gluténérzékeny vagy?
2021. márc. 3. 17:01
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok az.
2021. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a gluténérzékeny füvön él? Konkrétan mindent ehet amit te csak kukorica,rizs stb egyéb liszttel ennyi szinte a különbség -_-
2021. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
4%
Hat en nem jarnek se vegaval se glutenerzekennyel. Szeretek fozni, szeretek minden felet enni, nem aldoznam fel a kajat egy noert
2021. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
De ember miért kéne feláldozni a kaját a csajért?? A csaj eszik amit eszik és te is eszed amit eszel. Nem kell ugyanazt ennetek.-.-
2021. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Uristen.
2021. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok a párom, pedig nem. Szerencsére megértő ezzel kapcsolatban. Igaz külön főzni nem szoktam rá, de szerencsére amiket eszek ő is szereti, ha pedig ki kell cserélnem egy-egy hozzávalót nem probléma neki. Nyilván, ha pl kaját rendelünk, akkor neki simát veszünk nekem meg GM-et. Néha persze bosszantó, hogy nem ehetek a kajájából, mert sajna a GM választék nem annyira széles, de nem mondom azt neki, hogy mivel nekem ilyen problémám van köteles vagy te is mentes kaját enni.
2021. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

NA LÁTJÁTOK PONT ERRŐL BESZÉLEK AMIRŐL A KEDVES UTOLSÓ GLUTÉNÉRZÉKENY HÖLGY IS MOND... (ment a zöld kéz)


Én kvázi kényelmetlenül érezném magam h habzsolom az élvezeteket ő pedig nem eheti azokat a finomságokat amiket én előtte...

2021. márc. 3. 18:08
 19/38 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Lololo, szerintem inkább hanyagold, randizz valami low maintanance csajjal, akinek a bele bármit elbír, ha már ilyen apróságon ennyit agyalsz.
2021. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
De miért kell azt hinni, hogy aki nem eszik gluténes dolgokat, az csorgatja a nyálát a gluténes dolgokra? Engem belep a pikkelysömör, ha glutént eszek, amit utána egy hétig kezelek, hogy elmúljon, közben addig meg fáj meg csúnya meg viszket meg be van gyulladva a bőröm, szerinted ezek után vágyok bármilyen szinten a fehér kenyérre? Kvára nem :D
2021. márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!