Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes gluténérzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes gluténérzékeny lánnyal járni? (F/24)

Figyelt kérdés
Nekem nincs semmi bajom, de ő nem ehet semmi gluténest. Nem csak emiatt, de gondolok itt arra is h ez nem okozna-e a későbbiekben konfliktusokat h én eszek mindenfélét és ő nem vagy esetleg önmegtartóztatnom kéne magam, csak hogy ne érezze annyira rosszul magát? (kort és nemet is írjatok lécci)

2021. márc. 3. 16:33
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
85%

Konkrétan nem értem a kérdést. :D


"azért gondolom ti is kellemetlenül éreznétek magatokat h a másik eszik valami tök finomat ti meg ott csorgatnátok a nyálatokat rá és közbe nem szabad..."

??????

Miért nem szabad? Használtok búzaliszt helyett olyan lisztet amit megehet és kész, onnantól bármit megehet amit te is... Nem értem. :DDD

2021. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
UTOLSÓ VÁLASZOLÓ sok olyan ételbe hagyományos lisztet tesznek amit bármelyik ember szívesen fogyasztana.. ha veszel valami tésztát vagy h nyomokban glutént tartalmaz istenem-.-''
2021. márc. 5. 02:00
 33/38 anonim ***** válasza:
79%
Fogadd már el ,hogy hüle vagy kérdező és inkább hagyd a lányt!
2021. márc. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

#32

Épp ezt írom, hogy akkor megfogod a hagyományos lisztet, kihagyod az ételből, és raksz bele gluténmentes lisztet.

Mi ebben ennyire bonyolult? :D

2021. márc. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
az a baj h ez sokszor nem rajtam múlik, mert ha spontán beülsz valahova kajálni nekik ezt nem mondhatod h hagyják ki ha már ott van a kész étel...
2021. márc. 7. 20:16
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem laktózérzékeny barátnőm volt, szinte semmiben nem befolyásolt.


De amikor cukorbeteg volt, na ott az volt, hogy én ettem, ő nézte.

2021. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
75%

#35

Akkor értelemszerűen olyan kajáldába ülsz be vele, ahol ezt meg tudják oldani.

Továbbra se értem, mi a problémád...

2021. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
84%

"Amikor megállapította az orvos, a feleségem szinte kétségbe esett (nem látszott rajta, de utólag többször említette társaságban), hogy hogyan is lesz ezután. Tény, hogy néha több a munkája az én ételeim elkészítésével, mint a sajátjával"


Nyilván kétségbeesett, ha te nem tudsz magadnak kaját csinálni, szegény meg többfele szakad. A kérdező férfi, senkiről nem kell gondoskodnia.

2021. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!