Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm bepasizott és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm bepasizott és azóta szinte levegőnek néz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A dologhoz hozzátartozik hogy már 26 éves és ez az első komoly kapcsolata, úgyhogy valamilyen szinten érthető hogy majd kicsattan a boldogságtól. Eleinte én is csak örültem neki, kb egy hónapja találtak egymásra a fiúval egy társkeresőn és nagy a szerelem. Hamarosan viszont zavarni kezdett hogy bármikor próbálok vele beszélgetni mindig csak róla áradozik, sőt olyan is volt hogy csak annyit írt mikor ráírtam hogy mizu, hogy a fiúval beszélget discordon és aw... (A járványhelyzet miatt mostanában nem tudunk személyesen is találkozni :-( ) Odáig fajult a dolog hogy fél hónapja kb egyáltalán nem beszélünk, most az egész húsvétot együtt is töltötte a szerelmével és összejöttek, én viszont mégsem tudok örülni a boldogságának teljes szívből mert az a helyzet hogy kicsit kétségbe vagyok esve. Két éve vagyunk barátnők és nagyon hiányzik, egy hónappal ezelőttig napi szinten beszélgettünk most meg mintha már nem is léteznék neki. Reménykedem hogy pár hét vagy hónap után kicsit beleszokik majd hogy van valakije és még ha nem is lesz már velem annyit azért barátok maradunk, de aggódom hogy innentől egyáltalán nem lesz rám szüksége, és végleg eltávolodunk egymástól.

Ti voltatok már hasonló szituációban? Szerintetek van esély a barátságunk megtartására? Mit tehetnék még hogy észrevegyen kicsit?



2021. ápr. 7. 02:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Neked olt már párkapcsolatod?

Ez teljesen átlagos eset, az a ritka, amikor nem így történik.

2021. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen átlagos sztori, szinte mindenkivel ez történik, pláne első kapcsolat idején. Előbb utóbb megtanul egyensúlyt tartani a párkapcsolat és a barátság között. Most se hall, se lát a szerelemtől, pár hónap és lecseng ez benne. Ha pedig nem beszéltek minden nap, attól még nem dől össze a világ. Én is úgy érzem, kicsit ragadós vagy.
2021. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Egy atlagos barat volt, ez mindenkivel elofordulhat.
2021. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megtörtént 2 nagyon jó "barátnőmmel" is... Sosem vártam, hogy örökké velem foglalkozzank, de az egyikük egy idő után mindig csak akkor keresett, amikor éppen unatkozott otthon/veszekedtek, a másik pedig csak szülinapon/karácsonykor, pedig előtte majdnem napi szinten beszéltünk és találkozgattunk is néha.

Én nagyon nehezen dolgoztam fel, és a megbeszélés is eredménytelen volt, és igazából még mindig haragszom rájuk. Az egyik lány nem rég rám írt, de már nem is válaszoltam.. Keressen másik szemetest, én nagyon meguntam ezt.

2021. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
54%
Ez így természetes. Majd ha valami gondja adódik a fiúval, úgyis téged fog hívni. Addig meg csak mondd neki, hogy te is mennyire örülsz annak, hogy talált valakit. Gondolom, így is van. Lesz még alkalmad beszélgetni vele, meg besegíteni, ha jönnek a gyerekek.
2021. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!