Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szakítsak vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele? Vagy mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal kb 2 hónapja. Azonban nemrég ismertem rá és rakódott össze a fejemben a kép hogy 99%, hogy kb 10 éve lefeküdt minimum kétszer apámmal. Azt nem részletezem hogy mint és hogy, de biztos hogy ő volt az a lány, túl sok minden egybevág és már az elején láttam hogy valahonnan ismerik egymást és zavarban vannak.

Szóval szerintetek szakítsak vele? Vagy próbáljam meg? Nagyon szeretem és úgy érzem, ő is engem. Rettenetesen jó a kapcsolatunk, sosem volt ilyen jó még senkivel a párkapcsolatom. De ez nagyon bánt amióta rájöttem.



2021. ápr. 20. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Hát én így tuti h nem folytatnám de ezt neked kell eldontened h neked ez így belefer-e.

29N

2021. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz kérdés. Ha amúgy normális a lány, tehát nem olyan, aki akárkivel összejön és csak a véletlen hozta így, akkor lehet jövőtök, de azért necces a szitu.
2021. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2

Nem, nem olyan. Anno apám csábította el. Kaluzárás, nem ez a lány volt az egyetlen.

2021. ápr. 20. 21:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább tisztáznám a lánnyal a dolgot és vele megbeszélném. Jobb az őszinteség, és akkor ez sem terhel egyikőtöket sem, ha úgy döntötök folytatjátok.
2021. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem szakíts vele mindenképp. Hidd el apáddal megint le fog feküdni főleg hogy most Még jobban a közelében lehet általad. Szerintem minél gyorsabban vess véget ennek a kapcsolatnak mert ebből családi botrány lesz és apukáddal csak meg romlik a kapcsolatotok. Én a te helyedben egy ilyen lánnyal nem szűrném össze a levet.
2021. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem járnék olyannal aki apámmal vagy anyámmal, tesómmal, barátommal összeszűrte a levet. És anyukádra is tekintettel kellene legyél (hacsak nincsenek elválva). Na de akkor is, kellene olyan lány akit apád is meghúzott?
2021. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6

Apám nem vált el, a szüleim együtt vannak.

Hát nem tudom, ez a paradoxon, hogy fogadja el a lányt vagy hagyjam inkább, mert nagyon szeretem viszont idegesít a tény hogy apám és ő...

2021. ápr. 21. 13:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Jesszus, ez a lánynak is iszonyú kellemetlen lehet. Nekem nem menne így a kapcsolatosdi, még a haverom exét se lennék képes megdugni.
2021. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 1Léna ***** válasza:

Beszéld meg a lánnyal! Meglátod a beszélgetésben, hogyan reagál. Csak kérdezd meg. Mond el az aggodalmad, hogy zavar ez téged. Ha lehet ne vádold, mert nem tudhatod miért tette?

Beszélj vele ha nem csak futó kalandot akarsz! A párkapcsolat során rendszeresen adódhatnak surlódások, problémák, de ezek közös akarattal megoldhatóak, minnél több problémát tudtok közösen megoldani a kapcsolat annál erősebb annál tartósabb lesz. A jó kapcsolat rendszeres karbantartást, fáradozást igényel, nem csak szex, hanem megértés, törődés, segítés, bátorítás, a másik fél kiegészítése. Ketten alkotnak egy erős egészet.

Sok hibát tudunk életünk során elkövetni. Ha szeretnénk, hogy nekünk ezeket megbocsájtsák, akkor jó ha bennünk is van készség mások hibáinak megbocsájtására.

2021. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!