Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék belé? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék belé? Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

26 vagyok és még sosem volt párkapcsolatom. Van egy barátom, munkahelyen ismerkedtünk meg, fél éve ment el tőlünk. Azóta nagyon hiányzik, a covid miatt sajnos nem is találkoztunk, csak egyszer júniusban. Akkor megcsókolt, de azóta úgy érzem, nagyon távolságtartó lett. Én viszont ezen kattogok hetek óta, folyton vele lennék, nagyon hiányzik. Többször javasoltam, hogy találkozzunk, de mindig más programja volt. Régen nagyon sokat mesélt az ügyes-bajos dolgairól, de pár hónapja ez is alábbhagyott.

Megbánta volna? Kínos lenne felhozni a történteket személyesen, vagy tegyek egy próbát?



2021. jún. 30. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem szerelem. Téged inkább az egod zavarja hogy leépitett mert nem kellesz neki.
2021. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam,csak lánnyal. Ugyan ebben a cipőben mint te. Igen én szerelmes voltam,loholtam utána, találkozások,beszélgetések elhalványultak, pedig az elején tök jól elvoltunk,majd pár hete mikor rákérdeztem ezek okára,benyögte,hogy nem akar semmit. Egy a fontos! Ha akarna valamit keresne írna elhívna ide oda,nem a kifogásokat keresné. Szóval ez azt jelenti,hogy nen akar tőled semmi komolyat.Csak mint az én helyzetemnél harapófogóval kellett kiszedni belőle mi a baja. Nálad is ez lesz,mert nem elêg felnőttek ahoz,hogy megmondják a szemedbe. Inkább ignorálnak,mert azt könnyebb.


ui. Sajnálom,hogy te is így fogsz járni...

2021. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Köszi a választ! Sajnos én is így érzem, csak nagyon nehéz "elkapni", hogy végre személyesen beszélhessünk róla. Facebookon szimplán témát válthat, vagy eltűnhet. Volt hogy felhoztam neki, és annyit írt hogy nincs kedve róla beszélni, de nem mondja hogy nem akar semmit, én meg őrlődök.

Sajnálom hogy így jártál!

2021. jún. 30. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar totál leépíteni, mert még jó lehetsz valamire, de semmi komolyat nem akar. Ennyi van ebben.
2021. júl. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!