Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatalabb pasi, idősebb nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb pasi, idősebb nő?

Figyelt kérdés

12 évvel fiatalabb srácba lettem szerelmes. Ő 20, én 32. Soha nem vonzódtam az ennyivel fiatalabb pasikhoz. 9 évig volt barátom, én még mentettem volna a kapcsolatot, ő nem. Tehát a párkeresés kimaradt ennyi évre az életemből. Illetve ugye mindenkit elutasítottam, aki próbálkozott. Amikor ez a bizonyos pasi el nem sétált mellettem. Nem hiszek a filmekből jól ismert nagy szerelmekben. Ez viszont ahhoz volt hasonló. Szó szerint elsétált mellettem, és földbe gyökerezett a lábam. És azt éreztem: hú, ez meg mi? Ő ezt nem vehette észre, mert háttal volt. Még utána is néztem. Lehet, valamit megérzett, mert később szerelmet vallott. Természetesen a korkülönbségre hivatkozva elutasítottam. Néha még össze-összefutok vele, mert elkerülhetetlen, de igyekszem kerülni. Amit nem értek: soha nem illegettem magam előtte, tehát nem igyekeztem felhívni a figyelmét magamra. Amikor viszont ránézek, továbbra is érzek valamit. A gond, hogy egyre jobban kezd tetszeni is, mert kitartó, elszánt az élet más terültein is. Ami nőként nekem nagyon imponáló tulajdonság. Korábban pedig sok dologban kiállt mellettem. Az exem soha nem volt ilyen.

Van jövője ennek az érzésnek? Vagy csak vágy lenne? Esetleg volt valaki hasonló cipőben? Érzés, korkülönbség?


2021. júl. 28. 01:43
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Jól van, látom beindult az óvodás árulkodás is megint! Hozzátok a megszokott színvonalat!
2021. júl. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Szerintem az a gyerekes viselkedés, amit jó néhány korombeli "férfi" tesz. Él bele az éjszakába, azt hiszi, hogy 20 éves, családot meg nem vállal, mert szerinte az nyűg, meg csak viszik a sok lóvét. Így maradnak sokan egyedül, ha nem kattan náluk mégis valami, hogy ez így nem oké. 30 feletti pasi is tud olyan gyerekesen viselkedni, hogy leköröz egy pár éves gyereket. Volt benne 9 évig részem, amikor korombelivel voltam. Kb. az sem érdekelte, mi van velem, ettem-e, csak ment a buli. Mindent nekem kellett megoldani. A számláktól a bevásárláson át, pedig egy anyagilag jól szituált férfiről van szó.


Igen, megkérdezem egy anonim fórumon mások véleményét, mert vagyok már annyi idős, hogy tudjam, több szemszögből kell látni egy-egy dolgot. Persze a döntés egyéni, de lehet, valaki máshogy látja, aztán neki lesz igaza. Ja, hogy erre való ez a fórum. :) :) :)


Én egy ilyen kapcsolatról tudok. Kb. 8 évvel fiatalabb a pasi, több, mint 40 éve vannak együtt. :)

2021. júl. 28. 09:08
 13/44 A kérdező kommentje:
#5 Ki a mázlista?
2021. júl. 28. 09:11
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a korkülönbséges kapcsolat mindig megosztó, és a válaszok/vélemények általánosak, sosem magára a konkrét történetre vonatkoznak.

Én a helyedben nem tiltakoznék az ellen az eszemmel,hogy belemenjek-e ebbe a kapcsolatba, pár kérdés mérlegelését követően.A korkülönbséges kapcsolatnál mindig kardinális kérdés a gyerekvállalás. Nem vagy még elkésve ha gyereket szeretnél, de ha belekalkulálod,hogy felelősségteljesen teszed ezt majd kérdés,hogy ez a kapcsolat alkalmas-e, kitart-e a gyerekvállalásig.Ha viszont nem tervezel gyereket nincs mitől tartanod,még akkor sem, ha "csak" pár boldog éved lesz a sráccal.Nem biztos,hogy tartós lesz a kapcsolat, de ez sem kizárt.Ha már mindketten dolgoztok még az sem áll fenn,hogy nagyon eltérő életszakaszban vagytok.


Azt viszont javaslom,hogy a külvilágot zárd ki a kapcsolat véleményezéséből, Ti döntsetek.

2021. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
46%
Ha családot, gyereket szeretnél, szerintem hanyagold. Ha nem, akkor vágj bele.
2021. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

#14 köszönöm a hasznos hozzászólást. :)


Többen írjátok, hogy ha gyereket is szeretnék, akkor ne vele kezdjek. Ez érdekes, hogy miért lenne akadálya ennek a korkülönbség? Biológiai szempontból még jobb is, ez tény.


Ha egzisztenciája van egy férfinek, nem azt jelenti, hogy ad is belőle. Sőt, nekem az a tapasztalatom, hogy annál inkább önző. Több olyan esetet tudok a környezetemben, hogy inkább elbulizza, mintsem a családjának adja. Mint már írtam, 9 évig voltam olyan kapcsolatban, ahol az volt anyagilag, amit én megteremtettem. Hiába volt a párom jól kereső diplomás, semmit nem láttam belőle. Szóval ez nem mérvadó.

2021. júl. 28. 12:37
 17/44 anonim ***** válasza:
56%

16.

A gyerek az azért necces, mert lehet most minden hepi, de 10 év korkülönbség van az ő javára, ráadásul fiatal. Most lehet tényleg téged szeret, de 3 év múlva bulizni, csajozni akar. Nem egy életszakaszban vagytok. Neked már ketyeg az óra, neki még ráérne akár 10-15 év múlva is. Most ott a rózsaszín felhő, lehet egy gyereket is bevállalna emiatt, aztán pár év múlva lenne kopp, ahol megint a gyerek szívná meg.

2021. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Ez igaz, hogy nagyobb rá az esély. Teljesen igazad van, de mi a garancia arra, hogy a velem egykorú nem lesz ilyen. Például az exem ilyen volt, pedig korosztályom.


Sőt, a sors iróniája, hogy az ő apja 40 felett vállalta, aztán mégis elváltak a szülei. Persze az okot nem tudom, annyit már nem tudtam kideríteni. :)


Elnézést, nem kötekedni akarok, csak valahogy olykor másként látom.

Köszönöm az építőjellegű kritikákat. :)

2021. júl. 28. 14:57
 19/44 anonim ***** válasza:
32%

De szeretem az ilyen nőket!


"Minden szar volt, nem foglalkozott velem, én intéztem mindent, én fizettem mindent, de azért 9 évig vele voltam!"


És elvárod, hogy ilyen iromány után vegyünk is téged komolyan?


Szerintem nyugodtam összejöhetsz azzal a húsz éves sráccal, hátha tanulsz tőle!

2021. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Igen, vele maradtam, mert próbáltam menteni a dolgot. Ne haragudj, hogy nem azonnal lecseréltem, és kötöttem ki másik pasi karjaiban. Hittem bennünk és a kapcsolatunk jövőjében. Nem vagyok az a típus, aki azonnal lecseréli, igyekszem javítani. Próbáltam megoldást találni. A környezetemben a válás se gyakori. 30-40 éves házasságok vannak. Biztosan ők sem egyeztek mindenben, de valahogy megoldották.


Sajnálom, ha úgy gondolod, azonnal le kell a partnert cserélni, mert valami nem stimmel. Én úgy voltam vele, hogy mindent megtettem, ami tőlem tellett. Ha ezt nem becsülték, akkor nem tudok mit tenni. Kettőn múlik a vásár.


Szerintem a 20 éves tanulna tőlem, illetve bármennyi éves is lenne. A nő tanítja szeretni a férfit. Értsd.: a nő viszi a kapcsolatba, házasságba a gyengédséget.

2021. júl. 28. 15:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!