Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatalabb pasi, idősebb nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb pasi, idősebb nő?

Figyelt kérdés

12 évvel fiatalabb srácba lettem szerelmes. Ő 20, én 32. Soha nem vonzódtam az ennyivel fiatalabb pasikhoz. 9 évig volt barátom, én még mentettem volna a kapcsolatot, ő nem. Tehát a párkeresés kimaradt ennyi évre az életemből. Illetve ugye mindenkit elutasítottam, aki próbálkozott. Amikor ez a bizonyos pasi el nem sétált mellettem. Nem hiszek a filmekből jól ismert nagy szerelmekben. Ez viszont ahhoz volt hasonló. Szó szerint elsétált mellettem, és földbe gyökerezett a lábam. És azt éreztem: hú, ez meg mi? Ő ezt nem vehette észre, mert háttal volt. Még utána is néztem. Lehet, valamit megérzett, mert később szerelmet vallott. Természetesen a korkülönbségre hivatkozva elutasítottam. Néha még össze-összefutok vele, mert elkerülhetetlen, de igyekszem kerülni. Amit nem értek: soha nem illegettem magam előtte, tehát nem igyekeztem felhívni a figyelmét magamra. Amikor viszont ránézek, továbbra is érzek valamit. A gond, hogy egyre jobban kezd tetszeni is, mert kitartó, elszánt az élet más terültein is. Ami nőként nekem nagyon imponáló tulajdonság. Korábban pedig sok dologban kiállt mellettem. Az exem soha nem volt ilyen.

Van jövője ennek az érzésnek? Vagy csak vágy lenne? Esetleg volt valaki hasonló cipőben? Érzés, korkülönbség?


2021. júl. 28. 01:43
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

14-es válaszoló vagyok. Írtam a gyerekkérdést...Nos,én nem arra gondoltam,hogy mi lesz ha pár év múlva majd mégsem lesz melletted. Inkább a korod miatt gondolom,hogy rizikós a gyerekvállalás. Ahhoz,hogy ezt betervezzétek el kell telni annyi időnek,hogy alaposabban megismerjétek egymást. És bármennyire mondják, 40 felé szülni már rizikós. De genetika/egészség kérdése.


Az,hogy pár év múlva "lecserél-e" vagy sem, nem tudhatjuk. Senkinél, sem korban azonosnál, sem idősebb/fiatalabbnál.

2021. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Az utolsó bekezdésben írtakkal teljesen egyetértek.


Értem, mit szeretnél, de erre is van ellenpélda. A szüleim egy évet jártak, utána esküvő, aztán meg jöttem is. Egyik barátnőm szintén lezavarta 2 év alatt az eljegyzést, esküvő, gyerek témát.


Köszönöm a hozzászólásod. :)

2021. júl. 28. 17:37
 23/44 anonim ***** válasza:
60%
Jogos,de ez a srác 20 éves,nem hinném, hogy gyereket tervez rövid időn belül,és ne is tegye,nagyon fiatal még ahhoz.
2021. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a lénýeg, ő 20 éves, nem hinném, hohy csalásalapításban kéne gondolkodnia. Van ismerős pár, ahol hasonló felállás volt, ott 15 évvel volt fiatalabb a srác. Nem volt bulizós, lett gyerek is. A srácból komoly vállalkozó lett. Aztán most otz tartanak, hogy van egy lepukkant 50-es nő, aki a krosztályában jó, de nem egy 35 éves jóképű gazdag palinak. A nőnek van még egy lánya és előfordult, hogy a pasit a lánya férjének és a gyereke anyjának nézték, őt pedig a nagymamának. A gyerek miatt nem váltak, de ölték már egymáat, meet a pasi már nem szerette a nőt.
2021. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy egy vállalkozó mellett így elengedte magát az a nő. De gondolom, a vállalkozáshoz ő is hozzásegítette, legalább tanácsokkal, ha mással nem is.


Sajnos a korombeliek többsége vagy nem akar családot, vagy én nem érzek semmit.

Rossz példa hasonló korúak között is akad. Barátnőm férje egyáltalán nem foglalkozik a gyerekkel, aki pedig közös. Nyaralni sem mennek, mert a pasi szerint minek, neki jó, hogy elnyomkodja a telefont a hűvös szobában. Na, előttem meg ezek a példák vannak. Valószínűleg szülői nyomásra nősült meg, mert "már benne volt a korban". De ennél csúnyábbat is tudok. :(


De egyébként igaz, hogy ebben az esetben attól tartani, hogy előbb vagy utóbb lecserél. Ezzel tisztában vagyok.

2021. júl. 28. 18:19
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a nő 50 évesen jól néz ki, csak nem egy 25 éves jóképű, gazdag pasi mellé, akire ácsingóznak a 20-on éves nők. A pasi már nem ér hozzá a nőhöz, mindkettő félremegy. Ráadásul a nő rosszul is járt, mert házassági szerződést kötöttek, akkor a nő még jpbban állt anyagilag, erre a pasi nagyon meggazdagodott a házasság alatt. Már egy ideje nem tudom mi lehet velük, szerintem, ahogy a gyerek nagyobb lett, lépett a pasi, mert addig a gyerekkel volt zsarolva.
2021. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Bocs, 35 éves pasihoz.
2021. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Jaj, értem. De azt nem, hogy gazdagodott meg a pasi, ha kötöttek házassági szerződést? Mármint, ha van szerződés, akkor mindenki azt viszi, amit hozott.
2021. júl. 28. 21:48
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát szívem az én storym dettó ugyanez. Köztünk 6 év korkülönbség van. 13 éve vagyunk házasok, és boldogok 15 éve ismerjük egymást. Ugyanezeken gyötrődtem mint Te. Annyira tetszett hogy én úgy voltam vele, amit az egyik hozzászóló írt, hogy ha más nem szexre jó lesz. 😀Jó volt, nagyon is, belehabarodtam rendesen. Elkerülendő a katasztrófát kidobtam csak úgy, és soha többé nem akartam vele találkozni, hogy tudjam uralni az érzéseimet.

Hát szerencsére nem jött össze, belevágtunk. 40 ig nem volt gond, bármikor felvettem a versenyt a 20 évesekkel is, nemhogy a 30asokkal. Aztán ez a kinézetbeli előny elkezdett fogyni. Ha reálisan nézek magunkra, akkor most kb egykorúnak nézünk ki. Most ő 42 én 48, és nekünk is jól megy. Megjegyzem az hogy jól megy nagyban köszönhető egymás támogatásának. Máig szeretjük egymást, és szerencsésnek érezzük magunkat. Felmerült már bennem a kérdés hogy mi lesz ha előáll az a helyzet amit egy hozzászóló írt. 50 évesen bármilyen jól nézek ki, már nem veszem fel a versenyt a 30 évesekkel. Szar érzés, de tudod mit? Ezen idő alatt minden 3. ismerősöm már elvált, van 2 gyönyörű egészséges gyerekem, és a férjem csodás apa, van mögöttem 15 boldog év. Én ebből már semmiképpen jövök ki vesztesen. Nagyon sok olyan embert ismerek akiknek életükbe nem jött össze ennyi. Nálunk ha félrelépés lesz, akkor válás is. Az árulást egyikünk se viseli jól. Akkor lesz néhány nagyon szar évem, de ez akkor is megérte.

Bár van bennem bizonytalanság, de hiszek benne hogy minket egymásnak rendelt a sors. Magamon sem érzem hogy múlna a szerelem. Inkább erősödik. A bizonytalanság meg igazából jót is tesz, sok házasság amiatt megy tönkre hogy mindent természetesnek vesznek.

Összefoglalva igenis összejöhet, de ehhez hatalmas bátorság kell. Az ismerősök nem olyan kedvesen fogalmazzák meg a véleményüket, mint az itteni válaszolók 😀. Ha még ott is kitartotok, akkor igazából már több esélyetek van, mint egy random társadalmilag elfogadott felállásban.

2021. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
29-es,a kérdező és a srác közt 12 év van,pont kétszerese mint köztetek. Ez nem baj,de "tart amíg tart" alapon gondolva. Gyereket nem vállalnék ebből a kapcsolatból.
2021. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!