Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatalabb pasi, idősebb nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb pasi, idősebb nő?

Figyelt kérdés

12 évvel fiatalabb srácba lettem szerelmes. Ő 20, én 32. Soha nem vonzódtam az ennyivel fiatalabb pasikhoz. 9 évig volt barátom, én még mentettem volna a kapcsolatot, ő nem. Tehát a párkeresés kimaradt ennyi évre az életemből. Illetve ugye mindenkit elutasítottam, aki próbálkozott. Amikor ez a bizonyos pasi el nem sétált mellettem. Nem hiszek a filmekből jól ismert nagy szerelmekben. Ez viszont ahhoz volt hasonló. Szó szerint elsétált mellettem, és földbe gyökerezett a lábam. És azt éreztem: hú, ez meg mi? Ő ezt nem vehette észre, mert háttal volt. Még utána is néztem. Lehet, valamit megérzett, mert később szerelmet vallott. Természetesen a korkülönbségre hivatkozva elutasítottam. Néha még össze-összefutok vele, mert elkerülhetetlen, de igyekszem kerülni. Amit nem értek: soha nem illegettem magam előtte, tehát nem igyekeztem felhívni a figyelmét magamra. Amikor viszont ránézek, továbbra is érzek valamit. A gond, hogy egyre jobban kezd tetszeni is, mert kitartó, elszánt az élet más terültein is. Ami nőként nekem nagyon imponáló tulajdonság. Korábban pedig sok dologban kiállt mellettem. Az exem soha nem volt ilyen.

Van jövője ennek az érzésnek? Vagy csak vágy lenne? Esetleg volt valaki hasonló cipőben? Érzés, korkülönbség?


2021. júl. 28. 01:43
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igazad van, hiszen ha nem lennék genetikailag szerencsés már én is kényelmetlenül érezném magam, ahogy írtam így is időnként elbizonytalanodom. De ez azért egyidőseknél is előfordulhat. Itt 40 fölött már a sors benyújtja a számlát, sokan vannak akik akár hanyagságból, akár genetikai okokból 10 évvel idősebbnek/fiatalabbnak tűnnek. És tudom sosem számított még annyit a kinézet mint most, de azért egy társ jóval több mint szexpartner. Annyi emberrel történik betegség vagy baleset amitől lerobban, gyengébb lesz, vannak az anyagilag nehéz időszakok, munkanélküliség, beteg gyerek és még sorolhatnám az élet nagy leckéit. Szóval számomra mindig is fontosabb volt hogy ki mennyire komoly, mennyire lehet rá számítani. A felelősség nyilván életkorral nő, de a kérdező által említett választékból én se szívesen válogatnék. Aki 30 évesen még drogozik, meg a nőket szidja, abból sosem lesz megbízható partner. Szóval az életkornál azért sokkal jobban számít a személyiség. Bár 20 éves azért még tud nagyon gyerek lenni, de láttam már olyat is aki már akkor eltartotta beteg anyját. Most már tényleg nem tűnik soknak a 6 év, mert trendi lett idősebb partnerrel lenni, de 15 éve ez ugyanaz a kategória volt mint most a 12. Akkor én sosem hittem volna hogy valaha ez ilyen elfogadott lesz. Ugyanezen az alapon lehet hogy én most feszengek a 6 év miatt, ő 15 év múlva a 12 miatt se fog, hiszen változik a világ. Ma nem ugyanaz 50nek lenni mint 20 éve, és 20 év múlva is más lesz. Szóval még kell gondolni az biztos, nehezített pálya.
2021. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
A 20 éves bármennyire komoly,20 éves. És azért ne általánosítsunk,a 30 évesek közt is van rendes,figyelmes,értelmes.
2021. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

29-es, köszönöm a hozzászólásod. :)Bizony, igaz lehet, hogy nagyon természetesnek veszik a házasságot. Az exemmel is ez volt az egyik baj, pedig kívülről minden ismerős, barátnő szerint passzoltunk. Az pedig bizony nagyon igaz, hogy te csak nyertél ezzel. :)

Sok korombeli megugorhatatlan mércét állít, kb. miért nincs még nyelvvizsgád franciából is? Paprikás krumplit tudsz főzni, kapálni tudsz? Pedig ők semmit nem tudnak felmutatni. Úgy vannak vele, hogy majd jön más, persze nem jön, aztán évekig egyedül vannak, max. 1-2 alkalmi kapcsolat ugrik be nekik.

Sokan azt éreztetik, hogy "nekem ez jár", egyáltalán nem küzdenek. Ez a srác viszont nagyon elszánt, látszik rajta.

Olyan vigyorokat tud villantani, hogy alig bírom ki, hogy ne reagáljak. :)

30-as válaszoló, hittem én is sokáig, hogy a 40 körüli pasi biztosan jó apa. Nem véletlen nem vállaltam eddig gyereket. Aztán, mikor az egyik bnőm férje 40 körül apa lett, csodálkozva néztem, hogy egyáltalán nem foglalkozik az egyetlen, első közös gyerekükkel. Csak ült a gép előtt, s játszott. Nem érdekelte, mit eszik a gyerek, az sem, ki megy érte oviba. Mert neki ugye "ez jár".

Lehet, igaz az a mondás, hogy csak elhatározás kérdése egy kapcsolat. Utána összecsiszolódtok, persze az elején kell ehhez a "nagy bumm" is, meg a hasonló értékrend.

Egyébként nem legyezgeti az egóm, hogy ő hány éves, inkább meglepődött voltam, mikor közölte velem a dolgot. De megláttam benne a férfit, ami miatt összezavarodtam. Azt viszont érzem nőként, hogy jó apa lenne.

2021. júl. 29. 21:28
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Anyám 5 és fél évvel idősebb apámnàl, soha senki nem csodálkozott ezen, pedig ők már több mint 30 éve együtt vannak.

Amúgy még a 12 év korkülönbség sem annyira durva, itt az a gond, hogy a srác még csak 20 éves.

2021. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
32-es, igazad lehet, hogy a korosztályomban is vannak figyelmesek, de engem ezek nagyon elkerülnek. Ha még egy piálós, drogos buliról kell beszámolót hallanom, nem bírom ki. :) Azt hittem, ez a korszak a 20-as évek elején elmúlik, ha már valaki nagyon ki akarta ezt egyáltalán próbálni.
2021. júl. 29. 21:33
 36/44 A kérdező kommentje:
Igen, azért is vagyok dilemmában, mert még csak 20 éves. De, ha így folytatódik, akkor megvárom, míg több lesz. :)
2021. júl. 29. 21:36
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, szedd fel, most őszintén, ki nem carja le mások véleményét?
2021. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
37-es jogos. :) Legfeljebb lesz egy jó estém vacsival, meg drogmentes témákkal.
2021. júl. 29. 21:46
 39/44 anonim ***** válasza:
81%

A szerelemnek nincsenek szabályai!


Garancia meg nincs semmire, a porszívón kívül.

Írnám én is, hogy gyerek még, de aztán eszembe jutt, hogy én 21 évesen nősültem.

Igaz, 24 év után elváltunk, de az más okokból történt.


Szóval ne fogd vissza magad!

2021. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
11%
nagyon jó színész a srác, tudja hogyan kell felhasználni a fiatalabb testét tinis báját egy jóval idősebb nő ellen.
2021. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!