Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatalabb pasi, idősebb nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb pasi, idősebb nő?

Figyelt kérdés

12 évvel fiatalabb srácba lettem szerelmes. Ő 20, én 32. Soha nem vonzódtam az ennyivel fiatalabb pasikhoz. 9 évig volt barátom, én még mentettem volna a kapcsolatot, ő nem. Tehát a párkeresés kimaradt ennyi évre az életemből. Illetve ugye mindenkit elutasítottam, aki próbálkozott. Amikor ez a bizonyos pasi el nem sétált mellettem. Nem hiszek a filmekből jól ismert nagy szerelmekben. Ez viszont ahhoz volt hasonló. Szó szerint elsétált mellettem, és földbe gyökerezett a lábam. És azt éreztem: hú, ez meg mi? Ő ezt nem vehette észre, mert háttal volt. Még utána is néztem. Lehet, valamit megérzett, mert később szerelmet vallott. Természetesen a korkülönbségre hivatkozva elutasítottam. Néha még össze-összefutok vele, mert elkerülhetetlen, de igyekszem kerülni. Amit nem értek: soha nem illegettem magam előtte, tehát nem igyekeztem felhívni a figyelmét magamra. Amikor viszont ránézek, továbbra is érzek valamit. A gond, hogy egyre jobban kezd tetszeni is, mert kitartó, elszánt az élet más terültein is. Ami nőként nekem nagyon imponáló tulajdonság. Korábban pedig sok dologban kiállt mellettem. Az exem soha nem volt ilyen.

Van jövője ennek az érzésnek? Vagy csak vágy lenne? Esetleg volt valaki hasonló cipőben? Érzés, korkülönbség?


2021. júl. 28. 01:43
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok, ha lenne egy stabil kapcsoltom nem bánnam ha jönne a baba. Na már most nem hiszem hogy ez az 5 év olyan maraha sok különbséget jelentene felelősségvállalás terén. Ez inkább emberfüggő mintsem kor.
2021. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

+41

Köszönöm a meglátásod, hozzászólásod. :)

Nagyon igaz és jogos egyébként. Én 28-29 évesen lettem igazán felnőtt, addig csak egy kis nyári munka volt a feladatom a tanulás mellé. Másnak viszont már 20 évesen dolgoznia kell, mert úgy hozta az élet.

2021. júl. 31. 18:37
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen az, hogy találkoztatok :)

Vágj bele, és majd minden történik magától. Ha nem próbálod meg, iszonyúan bánni fogod, és az fog a fejedbe motoszkálni, hogy mi lett volna ha...

2021. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, ha csak két év lesz, akkor is több boldogság lesz benne, mint az előző 9 évben, és több, mint amit az általad leírt nyegle seggfejektől valaha is kaphatsz.


Volt ilyen kapcsolatom, már rég vége, de nagyon jó, hogy nem másztam el előle.

2021. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!