Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem a barátnőm vonzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátnőm vonzódik a páromhoz. Mi tévő legyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A páromat és barátnőmet én mutattam be őket egymásnak hónapokkal ezelőtt. Az elején tökre örültem, hogy milyen jól kijönnek. Aztán egy idő után arra lettem figyelmes, mintha a barátnőm folyton a párom közelében szeretne lenni. Amikor a közelében van feltűnősködik, hangoskodik, vihog, imponálni akar és tetszelegni. Eleinte nem is szenteltem neki különösebb figyelmet, de aztán egy barátnőm is felhívta rá a figyelmemet. Ekkor elgondolkoztam... volt, hogy többször írt neki és kért tőle segítséget, vagy hívta fel telefonon, vagy kért tőle tanácsot, amit nem értettem mért nem tőlem kért. Tudom semmi olyat nem tett még, de még is zavar, mert külsőleg már tényleg elég feltűnő és nem igazán tudom hogyan kezelhetném ezt a dolgot. Ráadásul egy közös sport és banda is "összeköti őket". Hozzáteszem a páromban maximálisan megbízok, egyszerűen csak tiszteletlennek tartom. Nem gondolom, hogy túl reagálnám, mert nem véletlenül lett bennem ez az érzés és a környezetem is észrevette.

Járt már valaki így? Mi lett a vége? Csak nem kéredzhetek rá konkrétan, hisz ki az, aki bevallaná?!



2021. aug. 11. 08:53
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

#9 de ilyenről szó sincs. A párom egyáltalán nem közeledik felé, nem viszonoz neki semmit. Semmi félreérthetőt nem tesz.

Lehet, h ettől még jobban "teper" a csaj.

Én csak nem tudom felfogni, h valaki hogy lehet ilyen. Eszembe se jutna soha nyomulni más pasijára.

Annyira elszomorít a helyzet, nem tudom mit tegyek.

2021. aug. 11. 09:42
 12/30 anonim ***** válasza:
19%
Már megdugta
2021. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
83%
Leírtuk, hogy mit tegyél. Ne legyél a barátnője. Ha jóban maradsz vele, ez lesz, ilyen személyiség, undorító, nekem is volt ilyen barátnőm. Vagy fogadd el ezt a helyzetet, vagy lépj és távolodj tőle.
2021. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
35%

Nem is a bnokkel van a baj, a pasikkal, hogy kapnak ilyenekre.


Nekem ha a párom haverjai kezdenek ki velem egybol le vannak oltva, helybol latszik rajtam az hogy csak a barátomért vagyok oda meg vissza.


A pasik 90%-a meg siman félrelépne ha nem is azonnal de idővel, de mindenestre élvezik a helyzetet hogy nők lebzselik körbe.


Nagyon ritka az a pasi aki mellett kihúzhatja magát egy nő hogy ez igen, az én párom és rád se néz mert engem szeret.

2021. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
16%
Legalább nem ismeretlen nőt dug
2021. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

#14 igen, sok ilyen van. Viszont az én párom nem vevő rá. Ő mindenkivel közvetlen, ezért pl. neki nem szúrt szemet.

Itt a barátnővel van a gond.


#15 nem értem mért írsz ilyet....

2021. aug. 11. 10:00
 17/30 anonim ***** válasza:
23%
Majd rájössz
2021. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Ilyen nem lesz. Nem erről szólt a kérdés sem. Hanem hogyan lehet kezelni egy ilyen barátnőt. De megkaptam már rà a normális választ!
2021. aug. 11. 10:45
 19/30 anonim ***** válasza:
66%
A választ az élet megadja
2021. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

"neki nem szúrt szemet."


Ezt nem minden esetben kell elhinni a masikrol.

Lehet szemet szúr az, csak nem akarja hogy megtorjon a varázs es elutasito magatartást kelljen felvennie és igy jatsza az artatlant ahogy tobb esetben a bnők is.

Hogy amugy mindenki csak mindenkivel kedves, es ez csak ennyi.ne láss bele többet.


Azert a ffiak elég jol "kiszagolják",ha egy nő nyomul vagy akar vmit, nem hülyék es naivak..

2021. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!