Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem a barátnőm vonzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátnőm vonzódik a páromhoz. Mi tévő legyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A páromat és barátnőmet én mutattam be őket egymásnak hónapokkal ezelőtt. Az elején tökre örültem, hogy milyen jól kijönnek. Aztán egy idő után arra lettem figyelmes, mintha a barátnőm folyton a párom közelében szeretne lenni. Amikor a közelében van feltűnősködik, hangoskodik, vihog, imponálni akar és tetszelegni. Eleinte nem is szenteltem neki különösebb figyelmet, de aztán egy barátnőm is felhívta rá a figyelmemet. Ekkor elgondolkoztam... volt, hogy többször írt neki és kért tőle segítséget, vagy hívta fel telefonon, vagy kért tőle tanácsot, amit nem értettem mért nem tőlem kért. Tudom semmi olyat nem tett még, de még is zavar, mert külsőleg már tényleg elég feltűnő és nem igazán tudom hogyan kezelhetném ezt a dolgot. Ráadásul egy közös sport és banda is "összeköti őket". Hozzáteszem a páromban maximálisan megbízok, egyszerűen csak tiszteletlennek tartom. Nem gondolom, hogy túl reagálnám, mert nem véletlenül lett bennem ez az érzés és a környezetem is észrevette.

Járt már valaki így? Mi lett a vége? Csak nem kéredzhetek rá konkrétan, hisz ki az, aki bevallaná?!



2021. aug. 11. 08:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

a párom hűséges blablabla... miért, a barinődről nem ugyenezt gondoltad? hogy rendes, hiogy nem szúr hátba?

annyira ne tedd le a nagy esküt a srácod mellett se, érhetnek meglepik... ha meg annyira megbíznál benne, nem aggódnál ennyit.... mert ha TÉNYLEG megbíznál benne, a bnőd akár meztelenül is lófrálhatna, akkor sem kellene neki.


de szíved mélyén annyyira mégsem bízol...


ez a bnő nem igaz barát, én lapátra tenném

2021. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
29%

a pasid teelőtted persze, h. közönyösnek mutatkozik, és ez a közöny is lehet gyanús,jól elleplezi, ha érez vmit

plusz nem tudhatod, h. titokban taliznak-e


a bnő műsora szintén lehet elleplező, azzal,h. feltűnően nyomul, olyan mintha még semmi nem történt volna, közben lehet, h. de

és azért mert a pasid nem mutatja, belül még agyalhat a másik csajon

nagyon naivan fogod ezt fel

2021. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó lehet a csajok faszijainak lenni. Ilyen szeretetre vágyik mindenki... Ezek nem barátnők, hanem ócska ringyók, még hogy ők nem mennek tovább, csak a srác ágyat húzzák, hagyjuk már.
2021. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
75%

A nők javarésze csak egotuningol utolso.

A pasik nagyon de nagyon sokszor benézik ezt annak, hogy vihető is a csaj.

2021. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha rákérdezel, látni fogod a reakcióját esetleg. Vagy akkor körmönfontan kérdezd meg. Én kipuhatolnám, hogy mit szól hozzá a kedvesem is... Vagy neki is konkrétan...


Hülye helyzet. De előfordulhat mint látjuk. Lehet a csaj nem is veszi mindig magán észre, mennyire odavan amikor összefutnak a barátnője párjával. Néha nekem sem tűnik fel magamon, hogy süt rólam amikor valaki tetszik. Azt hiszem nem vagyok annyira feltűnő... Ha direkt kikezd vele, az nyilván nem barátnő. Az úgy ganajság igen.

2021. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
66%
Ha a baratod nem csinálna vele semmit akkor semmi aggodalom de én a helyedbe elgondolkoznek hogy biztos barátnő-e ez a csaj🥴elég undorító dolog ilyet csinálni
2021. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

#22 egyáltalán nem vagyok naiv, csak ismerem a párom.

És nem miatta aggódom. Akkor a kérdést máshogy tettem volna fel...

szimplán az érdekelt, hogyan kezelte más a barátnőjét ilyen helyzetben, mert hát rákérdezni élesbe elég kínos lenne szerintem.

2021. aug. 12. 13:11
 28/30 A kérdező kommentje:
#25 igazad lehet teljesen, én is így gondolom. lehet nem veszi észre, vagy nem szándékos. de már külső szemmel is zavaró és idegesítő... meg felháborodásra ad okot.
2021. aug. 12. 13:12
 29/30 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem én vagyok ám a pasid, és többször megdugtam több barátnőd is😘🖕 mert megérdemled
2021. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Kedves #29! Őszintén sajnálom, hogy ilyen érzelmi szinttel rendelkezel. Remélem hamar kigyógyulsz majd, mert így elég nehéz élet vár rád!
2021. aug. 12. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!