Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar továbblépni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar továbblépni? Lánykérés, költözés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 éves vagyok, a párom 24 éves.

9 hónapja vagyunk együtt. Szinte minden nap találkozunk, nagyon bensőséges a viszonyunk. Mikor megemlítettem neki a teljes összeköltözést (nem azt, hogy csak feljárok hozzá minden délután és hajnalban esek haza, mert ez most így megy), akkor elzárkozott. Ő maga él, én anyukámmal. Mellesleg semmi jelét nem mutatja, hogy tervez lánykérést...lassan már 1 éve együtt leszünk és semmi.


2021. szept. 16. 18:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Persze, tudom sikk a házasság, az elköteleződés, felelősség vállalása. Hiszen ez nem olyan kényelmes… :( Szülni meg akkor kell majd, amikor jön egy vagon komplikáció, mert a nő biológiailag gyorsan öregszik.

9 hónap alatt meg lehet ismerni annyira a másikat, hogy dönteni lehessen. Megváltozni meg 10 év után is lehet negatív értelemben.

Kérdező, ez a pasi felelősséget nem akar vállalni, használni azonban jól esik neki.

2021. szept. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Összeköltözés jó ötlet. Főleg lánykérés előtt nagyon praktikus lenne együtt élni.

Hogy ilyen fiatalon ennyi idős kapcsolatban nem akar még elköteleződni, az érthető. Te se siess ennyire, mert megbánod... esküvő gyerek után hidd el te húzod a rövidebbet, ha tönkremegy a kapcsolat és akkor már nincs visszaút meg jaj én még nem éltem, nem buliztam, nem utaztam, mert 24 évesen már sürgősen férjhez kellett menni és babázni.

Én nsem látom, hogy 25 évesen ez lenne a trend.

Együtt élést kérdezt meg, mi kifogása.

2021. szept. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatok kb fele tönkremegy előző, ez akkor is így van, ha nagyon későn vállalnak gyereket. Ugyanis a válásoknak az oka nem az, hogy a párok nem élik ki magukat!
2021. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!