Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valahogy segíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valahogy segíteni a problémámon?

Figyelt kérdés
Szubmissziv hajlamú fiú vagyok (25 éves) nem csak szexuálisan, de érzelmileg is. A testi vágyak nem is jelentenének gondot, van BDSM közösség Magyarországon. Az érzelmi oldala az ami megterhel nagyon, mert mindig hideg, elutasító "domina" szerű nőkbe szeretek bele, (jelenleg is igy van) igy minden érzelmem viszonzatlan, vagy megalázó. Hogy lehetne ebből szabadulni?

2021. nov. 18. 07:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

6-os.

Szerintem nem így működik...

Adott egy szub férfi,aki domináns hajlamú nőkbe szeret bele.

Nem kell magát átnevelnie,nem is lehet. Ez van.

Majd alakul a története idővel...

2021. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő rideg aki elsőre annak tűnik.Mi van, ha utána kiderül hogy nem az?
2021. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#12 Ha kiderül hogy más, akkor lassan ki is ábrándulok belőle.


Volt ilyen: össze is jöttünk, kiderült hogy valójában egy kedves mosolygós engedékeny lány sok plüssállattal, ki is hűlt a kapcsolatunk pár hónap alatt, pedig én nagyon igyekeztem, mert azt hittem hogy talán ő lehet egy fix pont ezen őrületen túl ami engem jellemez. De nem az volt.

2021. nov. 20. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!