Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne tovább lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne tovább lépni?

Figyelt kérdés

7 hónapja szakított velem a párom. Azóta rendbe jöttem lelkileg. Régebben végig sírtam a nappalokat, és az éjszakákat javarészt agyalással töltöttem. Sosem kaptam meg a választ, miért zárta le a kapcsolatunkat. Próbáltam felvenni vele a kapcsolatot, de letiltott mindenhol. A számomat is. Ezért megvártam a lakása előtt. Amint meglátott beszaladt és nem jött ki. 2 órát vártam rá. Aztán egyszer megpróbáltam felhívni a barátnőm telefonjáról. Sokáig csörgött de nem vette fel. Itt le is álltam, nem akartam zaklatni. A “ nemet” megértettem. A “ miértet” nem tudtam meg. Találgattam, filóztam hosszú ideig. Ma már úgy gondolom, nem fontos a miért. Az a lényeg, hogy vége lett. Okkal. Nagyon félek tőle, hogy vissza akar majd táncolni. Fogalmam sincs mit reagálnék rá. Rettegek, hogy ez bekövetkezik én meg új életet kezdtem mással/ máshol. Mit tegyek?


25/N


2021. dec. 3. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

A kérdést sem értem.

A pasi nem akar tőled semmit. Még beszélni sem.

Elfogadtad a nemet. A miértet meg ne keresd. Teljesen felesleges.

Talált mást, nem szeretett, vagy simán fogyatékos..bármi.

Szard le és engedd már el a francba 7 hónap után!

És tényleg ne zaklasd. Nagyon gát amit csinálsz.

A pasi önamgát minősítette, neked ehhez semmit nem kell hozzátenned.

2021. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Valami zűr lehet veled.

Egyrészt, így le akart ràzni.

Masrèszt ha ennyire le akart ràzni minek akarna visszatàncolni?

2021. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék nagyon személyes dolgokat leírni. De hirtelen egy beszélgetés közben tűnt el. Nagyon fura módon mert nem vitatkoztunk, teljesen átlagos beszélgetés volt. Nagyjából félnap után tűnt fel, hogy nem érem el sehol. Gondoltam dolgozik azért nem keres.
2021. dec. 3. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Ezt hívják besokallásnak. Előfordul. Velem is volt már ilyen. Egyszerűen nem hittem el, hogy valaki ennyire ostoba legyen és otthagytam örökre.
2021. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

#3 válaszodra: 7 krva hónapja ?

Nagyon tompa lehetsz már bocsi

2021. dec. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak eltűnt az életedből, mert nem érdekled és pont le.. rja az érzéseidet. Görény dolog, de nem tudsz ezzel mit kezdeni, csak semmibe venni ezek után, ahogyan ő tette veled.
2021. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom, simán visszafogadnád. Nem kéne.
2021. dec. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!