Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha én szeretnék nagyon esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én szeretnék nagyon esküvőt, a párom viszont kijelentette, hogy nem fog soha elvenni, akkor érdemes ebben a kapcsolatban maradni, vagy tovább kell lépni?

Figyelt kérdés

Én tipikusan az a lány vagyok aki gyerekkora óta tervezi az esküvőjét. Komolyan, már azt is tudom hogy milyen idézet lesz majd az esküvői meghívón.

Nagyon szeretnék férjhez menni, "tartozni valakihez". Nekem igenis számít a "papír" , szerintem ez mutatja hogy két ember igazán szereti egymást.

23 éves vagyok. Már egyre több korombelinek/volt osztálytásamnak volt eljegyzés, esküvő is. Múlt héten egy 19 lány ismerősömnek volt esküvője (nem terhes, és nem "c").

És én olyan irigy vagyok. Nem azt mondom hogy most azonnal szeretnék esküvőt, de olyan 25-26 évesen már szerettem volna...

2 és fél éve vagyunk együtt párommal. Ő kissé idősebb mint én és már volt házas. És egyszer kb fél éve kerek perec rákérdeztem hogy el fog-e venni valaha? És azt mondta hogy nem.

Szeretjük egymást, nagyon jó a kapcsolatunk, sosen veszekszünk, hasonlóak vagyunk. Mondhatni álomkapcsolat.

De ez hogy nem akar elvenni, nekem nagyon rosszul esik. Mit tegyek? Ti mit tennétek? Maradjak ebben a kapcsolatban és fogadjam el hogy nekem nem lesz esküvőm (egy jó ideig biztosan) vagy ez már szakító ok?

Párom tényleg nagyon rendes ember, szinte mindenben "megfelel az elképzelésemnek". Nem iszik, nincsen káros szokása, nagyon kedves, humoros, szelíd, de ha kell akkor nagyon védelmező. És ami a legfontossabb, teljesen meg tudok benne bízni, ami eddig egyetlen páromra sem volt igaz. És félek hogy ha szakítok vele akkor nem találok többet olyan embert akivel ennyire összhangban vagyok.

Szóval mit kellene tennem? Nem tudok dönteni.


2020. szept. 8. 10:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:
Az esküvő témakörbe szántam, de most már mindegy.
2020. szept. 8. 10:29
 2/63 anonim ***** válasza:
10%
Ott fogod hagyni és inkább házasodsz majd vmi bántalmazóval mert túl önző vagy, majd ezzel takarózol h bár bántalmaz, de megérte, volt esküvő. A mostani faszid mellett meg majd vki más boldog lesz és rá fog figyelni nem az önző kis dolgaira.
2020. szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez kompromisszumgyanús nekem...
2020. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:

2-es először is miért jönnék össze bántalmazóval? Ennyire hülyének nézel vagy mi? És azt hogy érted hogy én vagyok az önző? Ha én összejövök egy bántalmazoval, akkor miért vagyok önző? :D ez igy kissé furan hangzik...


3-as hogy érted hogy kompromisszum gyanús?

2020. szept. 8. 10:42
 5/63 anonim ***** válasza:
83%
kérdező?mit nem akar? Magát a házasségot a házasságkötőben, azaz egy társadalmi-gazdasági szerződést (öröklés, vagyonmegosztás, gyerekkel kapcsolatos jogok, családi kedvezmények stb) kötni veled, amiben felelősséget vállal érted és a gyerekért, vagy csak a ceremóniát nem akarja, mert az nem szükséges hozzá. Amúgy szerény véleményem szerint az oylan pasi, aki nem akar elköteleződni, nem is akarja igazán a lányt. Nézd, meg ahol a pasi totál bele van esve a csajba, már első randin elvenné legszivesebben, nehogy más szerezze meg. 23 éves kor felett két év. Ennyi a várakozási idő a pasira, ha ennyi idő alatt nem kötelezi el magát melletted, akkor lépj tovább.
2020. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
36%
ja az meg hogy házas volt, nyilván számít. Azt akarja, hogy második alaklommal könnyebben szabadulhasson tőled mint az extől...ez aztán reménykeltő, de tényleg.
2020. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:

5-ös szerintem magát a ceremóniát nem akarja. Mert mi most is mindent megosztunk, közös kassza meg minden. Ráadásul ő többet keres mint én, és azt a többletpénzt úgymond rám költi. Pl most voltunk 2 hetet nyaralni és azt teljes egészében ő fizette, az "én" pénzemből egy fitying sem ment bele.

Egyebként gyereket egyikünk sem akar.


6-os közös megegyezéssel váltak el anno, teljesen problémamentes volt a válása.

2020. szept. 8. 10:49
 8/63 anonim ***** válasza:
82%
amúgy meg 23 éves vagy, ha a párod elvált, akkot 30-on túl van biztos. Jellemző az ilyenekre, hogy gyerektelen fiatal nővel kezdenek válás után, hogy ne legyenek problémák más gyerekével és igyekeznek megőrizni a szabadságukat is. Az iylenek nem nagyon akarnak már egy kapcsolatba invesztálni és mindig hagynak menekülőutat, kicsit ki is vannak égve már, azért is választ fiatal csajt, mert az még irányítható, szelíd, meg akar felelni a férfinak. Szerintem meg légy határozott nő és ragaszkodj az elképzeléseidhez, ha emiatt elhagy, akkor tudod hogy neki nem is kellettél igazán, csak egy embert akart akit irányíthat, de ez nem egyenrangú kapcsolat. Ha húzza a száját és így akar csak elvenni, akkor nekem nem kéne a pasi. Örülnie kéne, hogy a szerelme vele akar házasodni, hogy őt akarja férjnek, nemhogy még húzza a száját rá...
2020. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
66%

Keress egy kordbeli fiút, akivel közös jövőt tervezhetsz, az idősebb, elvált, megkeseredett pasid helyett.

Akarsz gyereket? Én biztos nem szülnék házasságon kívül. 23 évesen bőven van időd megtalálni az igazit.

2020. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
62%

"Egyebként gyereket egyikünk sem akar."


Most olvastam. Akkor ha egyébként minden oké, akkor ne foglalkozz ezzel a házasság témával.

2020. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!