Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szívem vágya, hogy gyerekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívem vágya, hogy gyerekem legyen, apa lehessek pár éven belül, de sehogy nem jön össze egy párkapcsolat, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Még nem sikerült megtalálnom a párom, és kétségbe estem, hogy nem lehet gyerekem. Annyira bennem van ez a dolog, hogy szeretnék gondoskodni, sok szeretetet adni, jó nevelést és boldog gyerekkort adni a gyerekeimnek, vágyom rá, hogy apa lehessek. Ez nem fog menni párkapcsolat nélkül, nem tudja helyettesíteni a gyereket semmilyen állat számomra. Szeretnék legalább annyi jót adni a gyerekeimnek, amennyit én kaptam a szüleimtől. Legbelül nagyon szomorú vagyok, ha arra gondolok, mi lesz, ha nem jön össze, mert ez a vágy annyira részét képezi az életemnek. Tenni szeretnék érte, de a pártalálást nem lehet siettetni, főleg nehéz jó anyát találni. Szomorúsággal fekszem le esténként és, habár nem vagyok igazán vallásos, de kérem az Istent, hogy nekem is lehessen gyerekem... éveken át hiába próbáltam görcsölés nélkül párt találni, de az a 3, aki volt, nem volt működő kapcsolat és amúgy se voltak oda a gyerekekért. Elcsüggedt vagyok, hogy ez már így marad. A reménykedés mellett mit tehetnék érdemben?

2021. dec. 18. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
És otthon maradnál vele?
2021. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Várj, amíg eljön az igazi. Még rengeteg időd van.
2021. dec. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Jó neked, nekem van barátnőm csak én meg nem akarok gyereket ő meg igen!
2021. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Keresgélj és várj, többet tenni nem tudsz.Érdekes, engem múltkor kioktattak valósággal egy kérdés alatt, hogy nem megtiszteltetés az egy férfinek, ha szül neki egy nő.Sőt, örüljön a nő, hogy hajlandó valaki teherbe ejteni.Ha nekik van igazuk, akkor biztos lehet családod akármikor amikor úgy gondolod.
2021. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%
Anyagi feltételeket megteremtetted már hozzá? (Havi netto 6-800, autó, ház)
2021. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem is tudom hogy az írásod kapuzàrasi pánik ,vagy valami vèszcsengő kifelé
2021. dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem jó hozzáállás. A gyerek beteljesült párkapcsolat, szerelem eredménye legyen, nem pedig előre kiállított cél.
2021. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hány èves vagy?
2021. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Senior Séf ***** válasza:
22%
Áldott jó ember vagy, de nem lesz könnyű dolgod. A mai lányok sikítófrászt kapnak a gyerek szó hallatán.
2021. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező én ís hasonló helyzetben vagyok csak én nő vagyok. Hiába van párkapcsolatom, én már akarok gyereket de a párom nem.
2021. dec. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!