Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szívem vágya, hogy gyerekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívem vágya, hogy gyerekem legyen, apa lehessek pár éven belül, de sehogy nem jön össze egy párkapcsolat, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Még nem sikerült megtalálnom a párom, és kétségbe estem, hogy nem lehet gyerekem. Annyira bennem van ez a dolog, hogy szeretnék gondoskodni, sok szeretetet adni, jó nevelést és boldog gyerekkort adni a gyerekeimnek, vágyom rá, hogy apa lehessek. Ez nem fog menni párkapcsolat nélkül, nem tudja helyettesíteni a gyereket semmilyen állat számomra. Szeretnék legalább annyi jót adni a gyerekeimnek, amennyit én kaptam a szüleimtől. Legbelül nagyon szomorú vagyok, ha arra gondolok, mi lesz, ha nem jön össze, mert ez a vágy annyira részét képezi az életemnek. Tenni szeretnék érte, de a pártalálást nem lehet siettetni, főleg nehéz jó anyát találni. Szomorúsággal fekszem le esténként és, habár nem vagyok igazán vallásos, de kérem az Istent, hogy nekem is lehessen gyerekem... éveken át hiába próbáltam görcsölés nélkül párt találni, de az a 3, aki volt, nem volt működő kapcsolat és amúgy se voltak oda a gyerekekért. Elcsüggedt vagyok, hogy ez már így marad. A reménykedés mellett mit tehetnék érdemben?

2021. dec. 18. 12:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak annyit tennék hozzá, hogy ki nem állhattam a gyerekeket, csak a férjem miatt vágtam bele. Amióta meg van ez a kis porcelánbaba, kijött belőlem az ősanya. Imádom, létezni se tudnék már nélküle. Nem jelent semmit, ha egy nő vagy férfi nem akar gyereket, mert fogalmuk se lehet róla, milyen érzés a saját gyerek.
2021. dec. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
11! Mivel láttam már pár családot, meg tudom, hogy a szüleimnek pl. mennyi gondot jelentettem így én például pontosan tudom, hogy miért nem akarok gyereket. A méretes különbség közted meg köztem, hogy én SENKI kedvéért nem vágnék bele, mert rég elhatároztam, hogy nem lesz gyerekem. Tehát szerintem te igazán nem is voltál annyira határozott, hogy nem akarsz gyereket. Én meg valószínű felkötném magam,. ha egyszer gyerekem lenne, és most azt hiszitek, hogy poénkodok, meg túlzok de nem, egy gyerek akkora felelősség, hogy én tönkremennék a stresszbe, akkor inkább a gyorsabb megoldás. Csak, hogy értsd. macskám sincsen pedig imádom őket, pont mert még attól is félek, hogy elrontom, már a macskáimat és nem lennék jó gazdájuk, szerinted ezek csoda, hogy nem akarok egy gyereket?
2021. dec. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%

"Mivel láttam már pár családot, meg tudom, hogy a szüleimnek pl. mennyi gondot jelentettem így én például pontosan tudom, hogy miért nem akarok gyereket."

Tehát megkaptad az esélyt egy boldog életre, de továbbadni már derogál, ugye? Megkaptad a gndskodást, a törődést, aztán annyi. Neked ezzel semmi dolgod. Egy kibäszott önző, csak saját magával törődő generációt neveltünk.

2021. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
13! Picikém állítsd le magad jó! Először is én nem tehetek arról, hogy neked szar életed van, emiatt frusztrált vagy és itt hisztizel, arról se tehetek, hogy a keserűségedet látva te valószínűleg vállaltál gyereket és meg is bántad, mert különben nem irigykednél rám, mert nagyon azt érzem, hogy ez irigység a részedről! Szóval erről ennyit, én leírtam a véleményemet, pont azért nem vállalok gyereket, hogy ne kelljen 10-15 évvel később csalódottan savaznom azokat, akik nem vállaltak!
2021. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
12-es, amikor az ember szerelmes és boldog, ezek a negatív gondolatok/félelmek felülíródnak. Ha benned erősebb a félelem, annak oka van, nem találtad meg még azt, aki mellett szerelmes és boldog lehetnél.
2021. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15! Csak szerelmesnek lenni pár hónapig mx évig lehet, egy gyerek meg minimum 18-20 év!
2021. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16-os, a szerelem által létrehozott kötődés azért jóval tartósabb a szerelemnél. A baba pedig megérkezik és mire a kapcsolat tönkremegy, nem lehet visszacsinálni.
2021. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Biztos nem véletlen, hogy nem jön össze. Nekem kicsit már-már mániákusnak tűnsz a témában. Volt több ilyen férfi ismerősöm akik bele voltak szerelmesedve a témakörbe, elég ijesztő. Szerintem menj el és beszélj egy pszihológussal, mert a fixa ideáddá vált a dolog..
2022. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!