Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Halálosan bele szeretsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan bele szeretsz valakibe a szex földöntúli de nem lehettek egymáséi . Fel lehet ezt valaha is dolgozni ? Akinek sikerült hogyan tudta ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4 éve vagyok házas van egy 4 éves kisfiam. Átlagos normál életünk van , egyszer fenn egyszer lenn de mondhatni normál. Idén nyáron megismerkedtem egy külföldi férfival egy szórakozóhelyen és úgy magával ragadott az egész , hogy első éjjel szexeltünk , ott megszűnt a világ.

Semmi név csere meg hasonlók mentem a dolgomra de nem tudtam kiverni a fejemből . Egy hét után véletlenül össze futottunk az utcán mert be akartam vonzani és sikerült is , tudatosan és szembe jött velem a kihalt utcán hajnalban . Kis beszélgetés és szex megint . Utána titokban találkozgattunk havi 1-2 alkalommal majd elköltözött a fővárosba mert doktornak tanul .

Meglátogattam a fővárosban és mondta van egy ajándéka számomra . Egy bélyeg volt . Elfeleztük és vmi nagyon spirituális egybe forrás alakult ki lelek legmélyebb bugyraiban. A szex vmi földöntúli élmény volt , leírhatatlan bár vele mindig az , de most a legjobb szex felszorozva 1 millióval . Szóval nem semmi dolgok történtek … azt hiszem soha el nem felejtem … mindig kísérteni fog mint egy szellem ez az egesz dolog . Túl magas lett a mérce … fogalmam sincs hogyan tudnám ezt feldolgozni vagy lehet e . Titokban kell tartanom egyrészt mindenki előtt , másrészt szerintem szegény srác sem tudja , hogy ennyire oda vagyok érte el sem merem mondani mert nem vagyok abban a helyzetben hisz fogalmam sincs mit érez irántam és megkérdezni sem merem , nem akarom elrontani az egészet azzal hogy érzelmekről beszélek vele , hisz én házas vagyok mégis mi a faszt akarok ? Igazából csak hálás vagyok istennek hogy az utamba sodorta de felek hosszútávon tönkre megyek ebbe.



2021. dec. 28. 12:43
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
#8 Leírta a (egészen biztosan nem kamu:D)kérdező, hogy kapott a külföldi orvostanhallgatótól egy bélyeget, amit elfeleztek. Én is néztem eleinte a hashtagen, aztán leesett. :)
2021. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
23%

Napi Daniel(le) Steel 😆


Helyedbe nem nagyon nyomnàm itt a szart, IP és email tárolt azonosítók stb hàzkutatàs után könnyen a kóterból folytathatod a kis novellàdat

2021. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
1ES ezen most ugy felnevettem😁😁😁
2021. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
79%
#11 igen, tudom, csak arra akartam rávilágítani, hogy a drága kérdező egy troll. De azért tetszett a sztori.
2021. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nem mondhatom el hogy nem éltem ki magam . Kb 70 partnerem volt eddig és drogos sem vagyok , egyedül a cigire vagyok rafüggve. Az egyéb dolgokat évente átlagosan 4x ha csinálom .

Engem nem zavar ha a szeretőm mellettem mással is csinálja nem a tulajdonom azt csinál amihez kedve van . Igazából inkább azon vacillálok én zárjam le vagy hagyjam hogy ő engem . Azt mondjak a csúcson kell abba hagyni .

2021. dec. 28. 14:17
 16/43 anonim ***** válasza:
61%
Reméljük válásnál apuka viszi erről a screenshotokat, és az életben nem látod többé a gyerekedet. Megérdemelnéd.
2021. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim válasza:
78%
Lsdn szexelni? Ez nem olyan drog amitől ilyesmit szoktak csinálni. Ezt megnéztem volna :D
2021. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Idióta.
2021. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim válasza:
52%
Lehet díler a csávó.
2021. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Nem értem itt egyesek miért ennyire negatívak . Eddig nem igazán kaptam semmi értékelhető választ ahogy látom pedig teljesen normálisan tettem fel a kérdéseimet. Ha vki csak azért ír ide , hogy bántson az minek ír ? Ettől kerek a napja ? Soha nem értettem az ilyesmit . Ha valamire nem tudok érdemben válaszolni oda én személy szerint nem írok semmit … de látom vki mindenáron úgy érzi a semmitmondó eszmefuttatását ide kell írni meg akkor is ha nem kapcsolódik sem a kérdéshez sem semmihez igazából .
2021. dec. 28. 17:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!