Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Halálosan bele szeretsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan bele szeretsz valakibe a szex földöntúli de nem lehettek egymáséi . Fel lehet ezt valaha is dolgozni ? Akinek sikerült hogyan tudta ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4 éve vagyok házas van egy 4 éves kisfiam. Átlagos normál életünk van , egyszer fenn egyszer lenn de mondhatni normál. Idén nyáron megismerkedtem egy külföldi férfival egy szórakozóhelyen és úgy magával ragadott az egész , hogy első éjjel szexeltünk , ott megszűnt a világ.

Semmi név csere meg hasonlók mentem a dolgomra de nem tudtam kiverni a fejemből . Egy hét után véletlenül össze futottunk az utcán mert be akartam vonzani és sikerült is , tudatosan és szembe jött velem a kihalt utcán hajnalban . Kis beszélgetés és szex megint . Utána titokban találkozgattunk havi 1-2 alkalommal majd elköltözött a fővárosba mert doktornak tanul .

Meglátogattam a fővárosban és mondta van egy ajándéka számomra . Egy bélyeg volt . Elfeleztük és vmi nagyon spirituális egybe forrás alakult ki lelek legmélyebb bugyraiban. A szex vmi földöntúli élmény volt , leírhatatlan bár vele mindig az , de most a legjobb szex felszorozva 1 millióval . Szóval nem semmi dolgok történtek … azt hiszem soha el nem felejtem … mindig kísérteni fog mint egy szellem ez az egesz dolog . Túl magas lett a mérce … fogalmam sincs hogyan tudnám ezt feldolgozni vagy lehet e . Titokban kell tartanom egyrészt mindenki előtt , másrészt szerintem szegény srác sem tudja , hogy ennyire oda vagyok érte el sem merem mondani mert nem vagyok abban a helyzetben hisz fogalmam sincs mit érez irántam és megkérdezni sem merem , nem akarom elrontani az egészet azzal hogy érzelmekről beszélek vele , hisz én házas vagyok mégis mi a faszt akarok ? Igazából csak hálás vagyok istennek hogy az utamba sodorta de felek hosszútávon tönkre megyek ebbe.



2021. dec. 28. 12:43
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
89%

Majd feldolgozod idővel.Ha meg nem, akkor így jártál. Erre értelmesebb választ nem lehet írni.Az újdonság varázsa itt is elkopik majd idővel, mint mindenhol.

Az meg tény, hogy kész fertőnek tűnsz ennyi fasz után. Ez van kérdező. Dolgozd fel ezt is. Sok sikert hozzá.

2021. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom írni, amit az előzők: az ember ilyen, mindig megunja a másik embert legyen az a világ legérdekesebb és legszexibbje, akkor is. A mostani kiszemelted is megunnád vagy ő téged.
2021. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim válasza:
100%
Ezért veszélyes a drog, mert ad egy olyan élményt, ami után vágyakozol, újra és újra át akarod élni, mígnem függő leszel. Messziről jött ember, azt mond, amit akar. Ezzel a doktor leszek dumával akart a bizalmadba férkőzni. Gyanítom, hogy legközelebb már nem ingyér adná a bélyeget.
2021. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:
100%
Az lsd től ugyan nem lesz függő senki, de dugni sem tud. Kissé hihetetlen a történet.
2021. dec. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim válasza:
67%
Vagy szexelni, azt is írhattam volna. Mert mi van ha a bélyeg miatt hirtelen ufóvá változik a partner? Eléggé morbid lenne az úgy.
2021. dec. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a durva hogy félrekeféltél benyomva,hanem az hogy még nagyszájúskodsz itt mintha szent lennél es amit tettél,az a mindennapos,normális élethez tartozna. 😀 Ennek az oldalnak az a lényege hogyha nemtudsz valamit,rákérdezz..hátha tapasztalatból vagy tanultságból adódóan tudnak segíteni.

De szerintem te azért jöttél hogy elmondhasd hogy bedrogozva milyen jót dugtál és ezt nem akarod elfelejteni.

Ha a férjed tudja(amit amúgy kétlek) az a ti dolgotok,csak a gyermek ne lássa kárát az ilyen dolgoknak.

2021. dec. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Én sem gondoltam volna hogy a hatása alatt jó lehet a szex de aztán mégis . Rákérdeztem hogyan működik ez , de elvileg érzelmi állapotfüggő, rosszul is el tud sülni de nagyon jól is , igazából orosz rulett .

Én csak szeretnék kiszabadulni a szellemvilágból amiben ragadtam. Gondolkozok egy pszichológus felkeresésén, illetve én egy időben mindent megtettem azért , hogy tökéletes anya és feleség legyek de az sem volt értékelve semennyire , hanem olyan természetesnek volt elkönyvelve , hogy minden az én vállamon csücsül , hogy senki meg nem kérdezte , és hogy bírod ? Elmondanám rosszul és bele is betegedtem . Aztán azt egyből észre veszi a környezeted ha elengeded a dolgokat és már nem akarsz maximumot hozni minden áron , de akkor meg nem értik körülötted mi változott meg csak jön a vádaskodás és a flegmázás. Ha pedig érzelmi szükségletekről beszél az ember akkor meg ,, már megint neked semmi sem jó” mondattal minden le van tudva a problémák meg ugyanúgy megmaradnak . Igazatok van nekem nem kellett volna gyereket vállalnom férjhez mennem de ezt ki tudja akkor abban a pillanatban mikor rettenetesen boldog ? Senki ! Az emberek változnak …

2021. dec. 29. 11:28
 38/43 anonim ***** válasza:
Ha pár év múlva a gyermeked ilyen szituációba kerülne és elmondaná neked, mit tanácsolnál neki?
2021. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

Huhh kemény kérdés !


Azt gondolom a sorsát mindenki maga választja meg , nem befolyásolnam csak elmondanám a pró és kontra érveket .

2021. dec. 29. 21:13
 40/43 anonim ***** válasza:
A sorsot nem választjuk, esetleg befolyással lehetünk rá. Mi lenne a kontra, amit mondanál neki?? 38 as voltam
2021. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!