Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Halálosan bele szeretsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan bele szeretsz valakibe a szex földöntúli de nem lehettek egymáséi . Fel lehet ezt valaha is dolgozni ? Akinek sikerült hogyan tudta ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4 éve vagyok házas van egy 4 éves kisfiam. Átlagos normál életünk van , egyszer fenn egyszer lenn de mondhatni normál. Idén nyáron megismerkedtem egy külföldi férfival egy szórakozóhelyen és úgy magával ragadott az egész , hogy első éjjel szexeltünk , ott megszűnt a világ.

Semmi név csere meg hasonlók mentem a dolgomra de nem tudtam kiverni a fejemből . Egy hét után véletlenül össze futottunk az utcán mert be akartam vonzani és sikerült is , tudatosan és szembe jött velem a kihalt utcán hajnalban . Kis beszélgetés és szex megint . Utána titokban találkozgattunk havi 1-2 alkalommal majd elköltözött a fővárosba mert doktornak tanul .

Meglátogattam a fővárosban és mondta van egy ajándéka számomra . Egy bélyeg volt . Elfeleztük és vmi nagyon spirituális egybe forrás alakult ki lelek legmélyebb bugyraiban. A szex vmi földöntúli élmény volt , leírhatatlan bár vele mindig az , de most a legjobb szex felszorozva 1 millióval . Szóval nem semmi dolgok történtek … azt hiszem soha el nem felejtem … mindig kísérteni fog mint egy szellem ez az egesz dolog . Túl magas lett a mérce … fogalmam sincs hogyan tudnám ezt feldolgozni vagy lehet e . Titokban kell tartanom egyrészt mindenki előtt , másrészt szerintem szegény srác sem tudja , hogy ennyire oda vagyok érte el sem merem mondani mert nem vagyok abban a helyzetben hisz fogalmam sincs mit érez irántam és megkérdezni sem merem , nem akarom elrontani az egészet azzal hogy érzelmekről beszélek vele , hisz én házas vagyok mégis mi a faszt akarok ? Igazából csak hálás vagyok istennek hogy az utamba sodorta de felek hosszútávon tönkre megyek ebbe.



2021. dec. 28. 12:43
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:
100%
Télleg troll lehet a kérdező, mert nem érti, mi a baj azzal, hogy feleség, családanya csalja a férjét + bélyeget nyalogat. Gyerekre ki vigyáz, mikor az anya bulizik.
2021. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim válasza:
67%
Orvosnak tanul és bélyeget osztogat, az szép... tuti cukrosbácsi!
2021. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azaz infó is elég sokat elárul szerintem egy nőről, hogy több mint 70 pasival volt......


Hálát adok az úrnak hogy ekkora kankós r*bancokkal sosem feküdtem le.


Szegény férjed....

2021. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
56%
18 éves kortol 40 éves korig évi 3 pqsi már 66 fő.
2021. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
56%
*pasi
2021. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Istenem vegyük úgy hogy nem kérdeztem semmit . Ennyi begyöpösödött hozzászólást régen olvastam . A férjem tud róla egyébként mert elmondtam neki … ebbe most nem is akarok bele menni . Sztem meg a legtöbb hozzászólásból süt az irigység . Miért rüfkeség ha valaki sok emberrel szexelt ? Egyáltalán mi számít soknak ? Ennyi prűd embert jesszus 😃
2021. dec. 28. 20:58
 27/43 anonim ***** válasza:
91%
Szíved joga, véleménye meg mindenkinek lehet, ha nem bírod elviselni, ne ird ki ország világ elé. Butus.
2021. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Elviselem . Az én véleményem attól még ez … buta ország buta emberekkel … főleg itt .
2021. dec. 28. 21:12
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂
2021. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez egy külön világ. Jobb lett volna ha a "legalja drogos erkölcstelen családanyák" topikba írod ki. Ja hogy olyan nincs? Hát nem is tudom, akkor mondjuk meséld el a rokonoknak, biztos baromi büszkék lesznek rád.
2021. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!