Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok túllépni az exemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni az exemen már egy éve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megnehezíti a dolgot, hogy állandóan vele álmodom még ennyi idő után is. Közben együtt vagyok valakivel akivel lassan az összeköltözèst tervezzük. Nagyon elegem van ebből. Meg már magamból is. A gondolataimból. Ha esetleg megkeresne az ex, valószínűleg őt választanám. Közben a másik fiút is szeretem ,csak nem úgy. Mit tegyek? Pszichológus?

2022. jan. 28. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit tegyel? Ez a te döntésed.


1., Felkeresed az exed és beszélsz vele

2., Azzal maradsz akivel vagy és tovább marcangolod magad

2022. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

“Közben együtt vagyok valakivel akivel lassan az összeköltözèst tervezzük.“


Na látod, húgom, ez az igazán undorító dolog. Miért ülteted fel szerencsétlent? Miért nem tudsz tisztességesen vernyákolni addig, ameddig ki nem hevered?

2022. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem hagytál időt a gyásznak? Igen is, egy kapcsolatot is meg kell gyászolni.


Miért rabolod valakinek az idejét, akibe nem vagy szerelmes?

2022. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
71%

Szerintem marad a tudatos feldolgozàs.


Néha még én is àlmodok exemmel, de nem rugózok rajta. Az agyam keresett egy kellemes emléket, ennyi az egész.

2022. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit írsz, azalapján te még az exed szereted. Írj neki vagy hívd fel, és beszélj vele, hogy ő egyáltalán nyitott-e a folytatásra. Aztán a másikkal is beszéld át őszintén. Elhiszem, hogy jó vele is, de ha annyira jó lenne, akkor nem az exedre vágynál.
2022. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!