Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha jó kapcsolatban van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó kapcsolatban van a párjával mégis miért tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Elmondása szerint minden jó.

De mégis én tetszem neki, nem akarja megcsalni, mégis engem ölel, illetve látszik hogy tetszem neki és el is mondta.

Szexuális témáról pedig egyáltalán nem volt szó.


2022. márc. 11. 09:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akármilyen fura, én egyetlen kollégámmal, ismerősömmel sem szoktam random ölelkezni.


De hogy a kérdésedre válaszoljak, mi olyan fura abban, hogy a férfiak (és nők is) egy része a kapcsolata mellett is teszi a szépet másoknak? Nem hallottál még megcsalásról?

2022. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Most írjuk azt, amit hallani akarsz?


Valószínűleg azért, mert otthon nem kapja meg vagy hiányzik neki az új p*nci.

Elég gerinctelen egy fickó lehet. Ilyen esetben a barátnőimnek is mindig azt mondom, hogy oké, most teszi a szépet. De ha összejönnének egy ilyen emberrel, meg tudnának benne bízni, hogy biztos nem csinálná ugyanezt később másokkal is, mint ahogy korábban vele?


Max. a mesében...

Ha jót akarsz magadnak, kerüld a fickót.

2022. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem akarnád elszedni, meg sem született volna ez a kérdés. Egy "random ölelésben" alapvetően semmi szexualitás nem kell legyen. Az örömüket fejezik ki vele az emberek. De te nem azt írtad, hogy egyszer megölelt x alkalomból, hanem hogy "téged ölel", aminek egyértelműen szexuális felhangja van.

Az, hogy ki tetszik meg valakinek, nem tudatos dolog. A tudatos döntések ott kezdődnek, hogy az ember utat enged-e ezeknek az ösztönös érzelmeknek, vagy képes tudatos lényként viselkedni.

2022. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
#13 Úgysem fogja fel, szerinte csak annyi történt, hogy ő jó kislányként rá sem néz más párjára, a férfi minden előzmény nélkül ölelgette őt 😀😀😀
2022. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Sok fajta ember van, van aki csinál hasonlót, van aki nem.

De itt nem az ölelésen van a hangsúly.


Nekem nem az kell amit én hallani akarok, csak szimplán feltettem normálisan egy kérdést és letámadtak olyan dolgokkal amikről senkinek nincs fogalma, mert nem tudja senki a sztorit és nem is akarom ezt firtatni.


Egy normális véleményt kértem ami lehet jó is és rossz is.


Szóval ha te valamit megakarsz tudni, pontosabban megérteni egy helyzetben akkor az már azt jelenti hogy akarod?


Mert amúgy olyan nem létezik, hogy az ember megakar valamit érteni, itt nyilván nem fordul elő senkivel sem.


A normálisabb vélemény kifejtést pedig köszönöm!:)

2022. márc. 11. 10:36
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

,,Nekem nem az kell amit én hallani akarok, csak szimplán feltettem normálisan egy kérdést és letámadtak olyan dolgokkal amikről senkinek nincs fogalma, mert nem tudja senki a sztorit és nem is akarom ezt firtatni."


Akkor, ha nem tudjuk a story-t, miért írod ki? Kérdezd meg egyenes a pasitól, hiszen mi hiába írunk bármit, NEM TUDJUK mi jár a pasi fejében.


Amúgy, ha nem bírod a kritikát, ne írj ki ide kérdéseket, mert (jogosan vagy sem) úgyis szét fognak szedni az erkölcscsőszök.

2022. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#14 Úgy véleményt alkotni hogy nem ismered a sztorit egyenesen gáz.

Ezt a jó kislányt hagyjuk, nem az érdekelt hogy ki mit gondol erről, mert az nem érdekel.

Én tudom mi történt és pont.

Nem tudom miért ennyire nehéz egyetlen kérdésre normálisan válaszolni, mert valakinek mindig el kell térnie a témától és leírás alapján amiben alig van infó azt kell elemezni.

Jó sok ember unatkozik itt.

Értrlmezni meg nem tud, szomorú.

2022. márc. 11. 10:40
 18/19 A kérdező kommentje:

#16 Lehet kritikát írni normálisan.

Ha normálisan van megfogalmazva akkor elgondolkodik raja az ember, de az hogy nem tudnak egyetlen kérdésre válaszolni és helyette teljesen fölösleges dolgokra válaszolnak amit éppen meglátnak és kitalálnak azzal nem tudok mit kezdeni.


Ha nem tudja értelmezni akkor semmi keresni valója sincs itt.


Nem írtam hozzá sztorit, mert azt gondoltam nem csak én járok ebben a szituációban és hogy majd más akinek van egy kis tapasztalata benne, vagy átélt hasonlót azt gondoltam hozzá tud szólni hogy mégis miért van, de lehet valóban jobb ha tőle kérdezem meg.

2022. márc. 11. 10:44
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

velem is történt ilyen szituáció! Szóval tudom miről beszél a Kérdező!


A gyiken viszont felesleges ilyesmi kérdéseit feltenni, mert láthatod 90%-nak csak nyomja a generál erkölcscsősz szöveget, és kötelezően emellé még téged állítanak be a kötsögnek. Mindezt pár sorból…


Hát hadd mondjam el, velem is történt ilyen szituáció. Italozás volt, igen, tetszettunk egymásnak, bar mi pont emiatt SOHA nem beszéltünk erről egymásnak.. de érzi az ember.


És alkohol alatt nem igazán figyelnek az emberek a gátlásaitól vagy az önkontrollra, ahogy beléptem a helyiségbe a srác RANDOM 2 szó után odajött hozzám beitalozva, majd olyan szorosan és hosszan megölelt, ahogy a párját öleli az ember.. és valóban nem szexuális töltöttsége volt, de jóval több is volt ez, mint szimpla baráti dolog..


1-2 évig kerülgettük egymást, senki nem kezdeményezett, sőt igazából én untam meg ezt a xart és azóta teljesen kerültem.


Válaszolva, igen, tetszhet más is, de valaki vagy lép (és szakít előbb utóbb és utána kezdeményez) ha te kellesz, vagy nem lép.


Egy dolog nyilvánvaló viszont a sztoriban: ti már nyíltan kimondtátok egymásnak h kölcsönös a tetszés. Ergo ha a srác nem csak szórakozik veled, vagy ki akar lépni a kapcsolataból, bármikor megteheti -ha te kellesz neki.


Viszont itt te leszel csúnyán megégetve. Szerintem légy óvatos ezzel az illetővel..

2022. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!