Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van okom aggódni? Velem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni? Velem is szakítani fog?

Figyelt kérdés

Elég sok barátnője volt a barátomnak, mesélt is róluk. Mindegyikkel ő szakított. Egyikkel 2 hónapot volt együtt, vele azért szakított mert a lány féltékeny volt (volt rá oka félténykedni), másikkal azért, mert még nem tette túl magát az exén, egy 5 éves kapcsolatból azért lépett ki, mert túl sok volt a veszekedés, másik kapcsolatban ő volt a féltékeny.

5 hónapja vagyunk együtt, de még mindig félek, hogy elveszítem őt ha valami kicsi dologgak fogok hibázni. Eddig még nem voltak veszekedések, csak nézeteltérések, de orvosoltuk a helyzetet. Ő 30 éves, én 27



2022. márc. 17. 13:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Akkor járnál a legjobban, ha ez az egoista f*tykös elhagyna.
2022. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Hú nem irigyellek.
2022. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Gratulálok a választásodhoz
2022. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%
Keressél már egy idősebb igazi férfit, aki hozzádvaló!
2022. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy majd az élet eldönti, hogy lép e a nehezebb helyzetben vagy sem. De kemény lehet, hogy ha az van benned, hogy neked kell engedni meg félrenézni vagy annyi. Szerintem arra figyelj, hogy ne változz meg emiatt. És legyél kész arra, hogy ha vége lesz vége lesz, akármennyire is fájni fog. De ne élj félelemben. Amire pláne nem is biztos hogy valódi az okod.
2022. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
#4: Hagyd már abba a vén papik reklámozását.
2022. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
#6 magát ajánlgatja asszem :D hogy a kérdező hátha szakít és ír.
2022. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Elveszíted, ha hibázol?

Hát, ez elég bizarr mondat.


Kapcsolatfüggő vagy, és boldogan leszel a lábtörlője is, csak ne szakítson.

Azt nem tudom, szakítani fog-e, de addig is lábtörlőnek fog használni, ebben biztos vagyok.

2022. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlő felek vagytok nem? Te is dobhatod, mert eléggé bűzlős ez a csávó már ne haragudj. Szóval kidobta a barátnőjét, mert OKKAL volt féltékeny, később ugyanezért, csak szerepcserében kidobott egy másik csajt. 🤣 hiányzik az ex, meg egyéb finomságok, és már 30 éves!!! 🚩 de gondolom, ő szentül meg van győződve róla, hogy mindig más volt a hibás 😉 a hiba miatt pedig ne aggódj, az ilyen ember mindenkiben talál. Szerintem ne főzzük ehhez a férfihoz sok reményt, de kívánom hogy ne legyen igazam. De szerintem te is elgondolkodhatsz, hogy neked kell e ez ugyanúgy
2022. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Fűzz*
2022. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!