Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van okom aggódni? Velem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni? Velem is szakítani fog?

Figyelt kérdés

Elég sok barátnője volt a barátomnak, mesélt is róluk. Mindegyikkel ő szakított. Egyikkel 2 hónapot volt együtt, vele azért szakított mert a lány féltékeny volt (volt rá oka félténykedni), másikkal azért, mert még nem tette túl magát az exén, egy 5 éves kapcsolatból azért lépett ki, mert túl sok volt a veszekedés, másik kapcsolatban ő volt a féltékeny.

5 hónapja vagyunk együtt, de még mindig félek, hogy elveszítem őt ha valami kicsi dologgak fogok hibázni. Eddig még nem voltak veszekedések, csak nézeteltérések, de orvosoltuk a helyzetet. Ő 30 éves, én 27



2022. márc. 17. 13:13
1 2
 11/19 harebell ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem ezek érthető okok a szakításra, a veszekedések és a féltékenykedés is megmérgezi a kapcsolatot. Nekem ennyiből nem az jön le, hogy neked folyamatosan résen kell lenned, hogy bármi apróság miatt szakíthat veled, hanem hogy nem marad benne egy nem működő kapcsolatban. Kérdés persze, hogy próbálta-e először megjavítani a kapcsolatot, de ha 5 évig benne volt egyben, feltételezés, hogy igen. Mindenesetre ezt beszéld meg vele, de ha ti tudjátok rendezni a konfliktusaitokat, az már jó jel.
2022. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"vele azért szakított mert a lány féltékeny volt (volt rá oka félténykedni)",


A féltékenykedés megmérgezi a kapcsolatot. Hát még a megcsalás.

2022. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
59%
Bírom az olyan embereket, akik előszeretettel DIREKT teszik féltékennyé a párjukat, hogy utána le tudják ugatni, meg eljátsszák, hogy nem szándékos, még utána a féltékenyt nézik hülyének. Az olyat meg sajnálom, aki bele megy a játékba és nincs ereje az ilyen semmire való feltűnésiviszketeget kidobni.
2022. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

Valaki mondja már meg, mi a baj a sráccal?Miért kellett volna huszonévesen beleragadni egy kapcsolatba, ami nem volt jó? Mert a leírtak alapján szerintem mind bőven szakító ok.

1. 2hónap után szakított, mert a csaj féltékeny volt! 2hónap alatt mit tudott féltékenykedni? Akkor már vagy rózsaszín köd van, tehát nincs ok féltékenységre, mert halál szerelmes a pasi, vagy még nincs semmi, épp csak ismerkednek, lehet, hogy a srác meg azt se tudta, mit akar a lánytól, az meg már teljes elköteleződést várt. Persze, kapcsolat elején se menjen félre senki, de azt nem tudjuk, mit jelent a "volt oka rá". Ez az "ok" lehet annyi is, hogy a lány 3hét után megtudta, hogy a srác kapcsolatuk 3.napján még nem törölte magát Tinderről🤷🏼‍♀️

2. Nem tette túl magát az exén. (Nekem nem egyértelmű, hogy a lány, vagy a srác, de inkább gondolnék a lányra, mint a 2 hónapos féltékenykedős exre.) Teljesen mindegy amúgy. Miért lenne bárki olyan kapcsolatban, ahol az egyik fél még másért ácsingózik?

3. Sok veszekedés? Nahát! Nem állandó idegbajban akarta leélni az életét? Hallatlan!

4. Féltékenység. Itt nem tudjuk, volt-e alapja, de ha a többi kapcsolatban nem jelent meg, akkor lehet, hogy igen. Szakítás, jó döntés.

Szóval, kérdezném a nagyérdeműt. Ti melyik kapcsolban maradtatok volna örökre, ha már ennyire gáz a fickó, amiért ő egyikben se?

Kérdező! Ez egyáltalán nem biztos, hogy te is erre a sorsra jutsz. Kivéve, ha ezzel fárasztod, akkor viszont borítékolható. Ők a múlt, te vagy a jelen, és kívánom, hogy a jövő is!

2022. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38%
Mashonnan kozelitenem meg. Ha valakinek sok kapcsolata volt, az ket dolgora vezetheto vissza. Vagy pocsek emberismeret, vagy kotodesi problema. A sok azt is jelenti, hogy nem tud fejlodni, a tapasztalatait nem tudja felhasznalni. Ezenkivul lehetnek meg olyanok, hogy nem kommunikalni, hogy mit akar, mit var el a kapcsolattol, esetleg tudataban sincs ezeknek a dolgoknak. Ez az egyik resze. A masik, hogy "mindenkit o dobott". Ez sem eletszeru. Az emberek hazudnak. A legtobben akkor, amikor jobb szinben akarjak feltuntetni magukat a valosagnal. Konnyebb azzal menozni, hogy o szakitott, mint azzal, hogy nyomi volt, vagy taho es azert dobtak. Ennyit rola. Neked csak annyit tanacsolok, hogy ne kovesd el azt a hibat, amit a legtobben el szoktak. Ne gondold azt, hogy meg tudsz valtoztatni embereket. Nem tudsz. Aki nagy szamokkal bizonyitja, hogy a kapcsolatai allandoan kisiklanak, az mar minimum egy eros jelzes, hogy sokan, sokfelekeppen probaltak meg vele kapcsolatban lenni, de nem ment. Mindegyik kudarc lett. Mibol gondolod, hogy neked sikerulni fog?
2022. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#15! Ezzel nagyon nem értek egyet. 33 éves koromban szakítottak velem először (és eddig utoljára), addig mindig én. Ja, lehet, hogy tahó vagyok, de attól még én szakítottam, mégpedig azért, mert minek maradjak valakivel, akivel nem akarom leélni az életem? Egyikükkel se akartam, különböző okokból. Amikor összejössz valakivel,még alig ismered. Aztán egy adott ponton kiderülhet, hogy rohadtul nem illetek össze. Nem kell ahhoz senkinek se "hibásnak lenni." Van, aki ilyenkor görcsösen ragaszkodik és megpróbál sz.rból várat építeni, van, aki meg úgy dönt, hogy inkább megvárja azt, aki mellett nem egy végtelenségig tartó kompromisszumkötés az élete, melynek eredményeképp életük végén elmondhatják, hogy így végül mindkettőjüknek csak kicsit volt sz.r.

#14

2022. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy milyenek voltak az előző kapcsolatai, csak tőle tudod, gondolom. Lehet, hogy ha a lányokat meghallgatnád, egészen másként látnád a dolgokat, de persze ez esélytelen és hülyeség is lenne. Arra akarok csak rávilágítani, hogy koránt sem biztos, hogy azért lett vége az előző kapcsolatainak, mert a lányok nem feleltek meg az ő elvárásainak, lehet, hogy pont fordítva volt.


Egyet jegyezz meg! Egy kapcsolat nem attól jó, hogy mindenben megpróbálsz megfelelni attól félve, hogy el ne hagyjon. Ez nem kapcsolat, mert így sosem leszel önmagad! Aki nem azért szeret, aki vagy, az valójában nem is szeret!

2022. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

15-ös, én nem gondolnám, hogy sok (úgy értem, TÚL SOK) kapcsolata lett volna a férfinak. Vagyis az ebből eredő következtetéseiddel sem értek egyet: nem tud fejlődni; a tapasztalatait nem tudja felhasználni; nem tud kommunikálni, hogy mit akar, mit vár el a kapcsolattól.

A kérdező 4 kapcsolatról ír, ebből az első 2 hónapos, amit én kapcsolatnak se neveznék. 30 éves férfinél ennyi nemhogy nem sok, de kifejezetten alacsony szám.

Ha meg 30 évesen szűz lenne, akkor az lenne a bajotok vele.

2022. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyik exem tisztára olyan volt mint, a kérdező párja. Hallgattam, hogy mindig ő dobott mindenkit, mert próbált nekik megfelelni de sose volt jó, az amit nyújtott. Az egyik féltékeny volt ( okkal, hiszen előszeretettel kényeztette magát a rosszlányokos hölgyeményekkel, plusz nem mondott nemet sosem a flörtökre, mindig valaki ráakadt. Persze mindig ő volt az áldozat), a másik “ bolond” volt. Mindig hívogatta, írt neki, fotókat kért, hogy merre jár ( szintén féltékeny volt), a harmadik megcsalta. Én is beleestem abba a hibába, hogy meg akartam neki felelni. Nem ment. Igazából semmit nem tett a kapcsolatba. Utólag kiderült, hogy engem is többször megcsalt. Még szakítani sem tudtunk a szó szoros értelmében, hiszen egyik napról a másikra lelépett. Mindenhonnan letiltott, zárat cserélt és szóba sem áll velem. Mondjuk nem mintha, én szeretnék vele beszélni. De anno sokáig kerestem a válaszokat.


32/F 25/N

2022. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!