Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van kapcsolatom, beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kapcsolatom, beleszerettem másba és még mentális problémám is van, ilyenkor mit lehet tenni? Válasszam az újat, maradjon a régi, vagy hagyjam ott az egész jelenlegi életem?

Figyelt kérdés

Kérlek, a bántó, sértőnek szánt válaszokat mellőzzétek, amúgy is rosszul érzem magam!

10 éves kapcsolatom van, ami eddig jól működött (ezt gondoltam), viszont 5 hónapja elkezdett közeledni felém egy kollégám, aki Aspergeres. Nekem nincs diagnózisom, viszont hasonló problémáim vannak, pszichiáter rokonom felvetette nálam is az Asperger lehetőségét. A jelenlegi párommal jól élünk, de hiányzott mindig a testiségből valami. Szinte senkitől nem tudom elviselni az érintést, tőle igen, de sokszor durvának érzem, emiatt a szexuális életünk sem annyira jó (nekem). Ezzel a másik férfival érzem először azt, hogy amikor megfogja a kezem (nem történt még köztünk több), az valami nagyon jó érzés, olyan otthonos, vagy hogyan írjam, nem kellemetlen a bőrömnek. Szereti és érti a humorom ami mások számára kicsit furcsa, tudja kezelni a kiakadásaimat, követi a gondolkodásmenetemet. A gond, hogy kötődök közben a jelenlegi páromhoz is, nem tudom, mit tegyek. Amikor a munkatársammal vagyok és beszélgetünk, az jó érzés, de itt a probléma, mert ilyet még nem éreztem. Valahogy olyan meleg érzés, de nem csak szexuális izgalom (azt felismerem), hanem az egész bensőmet átjáró meleg érzés, főleg a mellkasomnál és nem tudom, ez-e a szerelem igazán? Sokszor sokáig nézzük egymást és nehezen tudjuk megszakítani a szemkontaktust, pedig alapesetben problémám van azzal is. Ő ilyenkor elvörösödik, néha én is. Össze vagyok zavarodva, nem tudom, mi lenne a jó döntés. A munkatársam tudja a furcsaságaimat (évek óta ismer), a főnököm abszolút támogató (sokszor ugrat is minket, hogy jók vagyunk együtt, ő is kollégával házasodott, illetve gond esetén át tud helyezni minket más részre), anyagilag egyedül is stabilan meg tudok élni, tehát ezzel nincs gond, csak a többivel.



2022. máj. 7. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Ez olyan mikor elvonón jön össze 2 alkoholista

Ez nem szerelem hanem csak sorstársiasság. Ugyanolyan nyomi mint te

Sajnálatos valos kapcsolatot szerelmet eldobni azert mert balakiben önmagad nyomiságát szerencsetlenségét látod mwg.

2022. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Àtérzem és megértem a problémàdat. Kivülàllóként én a helyedben vàrnék. Adnék magamnak időt. Természetes, hogy ùgy érzed, hogy a kolléga mellett végre hazaérkeztél, aki teljesen megért, és elfogad. De lehet ez nem szerelem. Lehet csak öröm, euforia a részedről, mert ezt igy még senkivel nem tudtad igy megélni. Ezt én hagynàm futni, lehet a kollégàval őszintén elbeszélgetnék erről, és hagynék magamnak időt, hogy tisztàn lâssak. Hidd el idővel fog menni, és kitisztulnak a dolgok. Ne siettesd. És ne agyald tùl. De ha lehetne én nem is bonyolitanàm a dolgot, még lenem tisztul a dolog.
2022. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Első szerintem itt te vagy a legnagyobb nyomi, akiben egy lehelletnyi inteligencia sem lelhető fel.
2022. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A vonzas pszichologuaja szerint hasonlo a hasonloval tud jo kapcsolatot. Menj el eloszor egyedul kirandulni egy hetre, ott gondolkodj el azon milyen lenne a parod nelkulelni. Mert nem biztos hogy az uj kollegad osszejon. Ha egyedul is jol erzed magad, nem hianyzik a regi kapcsolat, akkor elfaradt a dolog, engedd el es probald meg a masikkal.
2022. máj. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is adj időt a dolgoknak, hogy kiforrják magukat.
2022. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!