Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokat dolgozik a párom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat dolgozik a párom, mit tudtok tanàcsolni?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt párommal, nagyon sokat dolgozik , amit becsülök és tisztelek benne, családi vállalkozásuk van. Sokszor mondja, hogy túl lelkiismeretes és amikor látja, hogy van még meló és szülei is nyomják nem tudja otthagyni őket, sokszor emlegeti, hogy nagyon nem egyszerű a szüleivel dolgozni. Heti 3x szoktunk találkozunk, 2x szokott ott aludni nálam, hétvégén is együtt vagyunk,amikor csak tudunk, egyébként telefonon mindig beszélünk esténként. Nagyon sokat beszél mindig a közös jövönkről, hogy velem tervezni, de borzasztóan félek attól, hogy ez a rengeteg meló mindig útunkban lesz és nem tudjuk megvalósítani a közös jövőnket.

Nekem olyan munkahelyem van, hogy 8-4ig dolgozik és letelik, esténként nagyon sokszor vagyok egyedül, sokat kattogok is, ezért is viselem nagyon nehezen.

Nagyon szeretem őt és érzem ő is engem csak ez a helyzet nagyon sokszor elbizonytalanít mi lesz így velünk.

Hozzáteszem a megbeszélt találkozókat, ottalvásokat programokat soha nem mondja el mindig amit megbeszélünk az úgyis van.

Ami múltkor kicsit rosszul esett, húzós napja volt és sajnos nekem is szar napom volt, telefonon beszéltünk és szóvàtettem neki, hogy hiányzik és lehetnénk többet együtt és azt mondta rá “sajnálom de egyszerűen nincs több kapacitásom és időm”.

Ti mit tudtok tanácsolni?


2022. máj. 19. 08:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
28%

#10

NEM AZ VOLT A KÉRDÉS, hogy szerinted mennyi együtt töltött idő a normális. Ha ennyire érdekel ez a téma (ahogy egyébként engem is, szerintem érdekes ki hogy látja) akkor írj ki róla kérdést, hogy "szerintetek mennyi közösen töltött idő a túl kevés / normális / túl sok?", alatta lehet diskurálni.

Amúgy meg vannak akik pár hét után összeköltöznek és marhára boldogok úgy, akkor is ha téged ez zavar.

2022. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
#11 Nálad nagyon bekattant valami, engem aztán marhára nem zavar, hogy ki hogyan és mikor költözik össze a párjával, felőlem aztán görcsölhet rajta naphosszat, hogy heti 1-2 napot nem látja a párját, ha neki így jó 😀
2022. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen, sokszor jutok én is arra a pontra, hogy én agyalom túl kicsit siettetem az időt, és hagyjnom kellene hogy alakuljon minden szépen lassan a maga módján. Természetesen ezt nekünk kell megbeszélni és megtalaláni az arany középutat, ami mindkettőnknek megfelelő, csak véleményekre vagyok kíváncsi.
2022. máj. 19. 09:52
 14/18 anonim ***** válasza:
24%

#12

Ahhoz képest hogy nem zavar, muszáj volt írnod egy irreleváns választ csak hogy beszólhass.

2022. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%

#14 És miért érzed úgy, hogy mindenkit ki kell oktatnod? Válaszolj a kérdezőnek belátásod szerint és a többieknek hagyd meg ugyanennek a lehetőségét, ne akard mindenki véleményét befolyásolni. Köszi 😉


Kérdező! Sok sikert a kapcsolatodhoz, légy türelmesebb egy kicsit és ne görcsölj, mert azzal semmi jót nem hozol létre magadban és a kapcsolatban sem.

2022. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#15

Köszönöm, aranyos vagy.🙂

2022. máj. 19. 10:10
 17/18 anonim ***** válasza:
33%

#15

Már rég válaszoltam a kérdezőnek.

Lsd: #1

2022. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem lesz jó vége, de fiatalon a pénz boldogít...

Te majd viszed a háztartást, kívül-belül, neveled a gyerekeket, apa talicskával tolja majd haza a pénzt, lesz kutya - macska, fehér kerítés...

2022. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!