Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez csak szerintem lekezelő dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem lekezelő dolog?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú barátom lefeküdt velem. Ezt titkolni akarja a barátnője elől és azt mondta hogy ha megírom neki akkor nem az lesz, hogy kidobja a csaj, és vált rám, hanem velem is ugyanúgy haragban lesz. Jól sejtem hogy ez az ember rohadtul nem szeret és nem is tisztel engem már most se?

2022. máj. 22. 10:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%

Még hogy nem akarsz tőle többet.

Inkább muti meg nekem a melleid egy deákért, jó? :D

2022. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem pénzért tettem xD azért a k..va fogalmát kicsit olvasd át
2022. máj. 22. 11:17
 13/25 anonim ***** válasza:
34%
Tudom, hogy nem pénzért tetted, de attól még megmutathatod a melleid nekem :D Elviszlek akkor egy menőbb étterembe.
2022. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%

Mire számítottál? Tudtad, hogy van barátnője, akkor is, ha téged nem érdekel. Amit a kérdésben írtál, az alapján meg azt hitted, hogy innentől a pasi a tiéd, de arcra ejtett.

Most meg bosszút akarsz állni. Elvégre most se érdekel a nő, nem a női szolidaritás vezet. Csak sért, hogy a pasi egyértelműen a nőjét választja, veled meg közölte, hogy ez egy szex volt, és ebben se lesz folytatás. Nem alakíthattál valami nagyot...


Vajon miért nem tiszteli a pasi azt, akibe a farkát egyszer beletörli? Ki érti ezt?

2022. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

6x feküdtem le vele xD


Csak most ütött az óra fejében hogy lehet nem kéne

2022. máj. 22. 12:04
 16/25 anonim ***** válasza:
75%

Most esett le neki, hogy érted kár lenne a mostani csaját elbuknia.

Lehet, hogy téged nem érdekel, de a pasit ezek szerint nagyon is. 😉

Nyugodtan nyomd fel. 99%, hogy a pasi kimagyarázza, a csaj megbocsájt, egy fél éven belül eljegyzés.

2022. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
80%

Szánalmas vagy, már bocsi. Tisztában voltál a dologgal, de neked mégis ő kellett, pedig egyértelmű volt, hogy te csak dugásra vagy jó. Most, hogy realizáltad (az se semmi, hogy ehhez 5 év kellett) egyből nekiugrasz, pedig itt te voltál a hülye.


Bocs ha nyers voltam, de egyszerűen idegesít, ha valaki ennyire buta.

2022. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Annyira a pasit sem érdekelheti ha folyamatosan csalja😂 nem tudom, legalábbis mikor engem érdekel valaki, és szeretem a páromat, akkor nem csalom meg
2022. máj. 22. 12:14
 19/25 anonim ***** válasza:
87%
#18: Persze, mert neked annyira fontos a hűség, hogy csak foglalt faxba tudsz beleüni. 🤪🤡
2022. máj. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Nem én tartozom mádnak hűséggel, neki van kapcsolata :D

Ha lenne párom, eszembe nem jutna máshoz hozzáérni

Ellenben neki csak egy fix pont a nője, aki arra van rászorulva hogy olvasgassa a pasija telefonját ennyire nincs bizalom köztük xd

2022. máj. 22. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!