Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez csak szerintem lekezelő dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem lekezelő dolog?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú barátom lefeküdt velem. Ezt titkolni akarja a barátnője elől és azt mondta hogy ha megírom neki akkor nem az lesz, hogy kidobja a csaj, és vált rám, hanem velem is ugyanúgy haragban lesz. Jól sejtem hogy ez az ember rohadtul nem szeret és nem is tisztel engem már most se?

2022. máj. 22. 10:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%

Tedd is hozzá, hogy ok nélkül féltékeny.

Megérte erre a 🍆ra öt évet várni?

2022. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
75%
Tuti dugták az 5 év alatt mások is, elég ribinek tünik.
2022. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Annyira nem ok nélküli😂

Legalábbis én megalázva érezném magam ha barátom más nőkkel flörtölne és dugna

2022. máj. 22. 12:42
 24/25 anonim ***** válasza:
18%

De sok itt az erkölcscsősz ! 😀 Általában azoknak fáj ennyire más kalandos szexuális élete akik penészvirágok és a kutyának sem kellenek 😀


Egyébként kérdező, a pasi viselkedésének 5 oka lehet:


1. Biztonsági játékos, de közben vágyik a kalandra. Jól megszokott, kényelmes élete van a barátnő mellett, amit már un (ha nem így lenne, nem lépne félre). Ez olyan,hogy el akarok menni evy puccos étterembe, de ha véletlenül nincs rá pénzem, van otthon rakott krumpli is, a lényeg, hogy ne feküdjek le üres kézzel.


2. Sokaknál státuszszimbólum hogy kapcsolatban élnek, lehet, csak az tartja őket össze, hogy elmondhatja, hogy kapcsolatan van, nincs egyedül.


3. Lehet, hogy a csaj csak jobb híján lett neki,a lány belézúgott, mindketten profitálnak a kapcsolatból emiatt nem mer vele szakítani.


4. Izgalmas neki ez a játék veled, nem kell rád költenie, kötöttségek nélkül szexelhet veled + izgató lehet a tudat hogy nem szabadna, de mégis teszitek.


5. Valamit nem kap meg a barátnőjétől amit tőled igen, defektes a kapcsolat csak még nem ismerik be maguknak

2022. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem zavarna amit mondott akkor miért akarod köpni?

Hagyd őket, ha a lánynak jó akkor téged ne érdekeljen.

Ha lefeküdtél vele akkor hallgass.

2022. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!