Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srác, aki foglalt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, aki foglalt. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Na szóval.. tetszik az egyik szomszédom, akinek élettársa van és van is egy kisfiúk. Viszont, a párjával nem látni őket együtt, mindig felváltva viszik a gyereket is. Vagyis vannak arra utaló jelek, hogy rossz a kapcsolatuk.


Ti ilyen esetben mit tennétek? Megpróbálhatok közeledni hozzá? Ha igen, hogyan tegyem? (Plussz infó, hogy a srác 40kb. én pedig 25 és néha szoktunk beszélgetni)



2022. máj. 23. 06:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%

25 éves kis picsa, keress magadnak korban és helyzetben magadhoz valót, ne apukákkal kombinálj hogy mitől rossz a kapcsolatuk.

Ne ábrándozz, nem rossz a kapcsolatuk, csak ők előbbre tartanak az életben mint te.

Te még nem vagy ott, nem tudhatod. Ők voltak már 25, de te még nem voltál 40.

2022. máj. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%
Látszik, hogy lövésed sincs a gyerek témáról... A példád pont azt mutatja, hogy mennyire törődik a párjával is. Az, hogy otthon van a gyerekkel, nem jelenti azt, hogy egész nap pihen és egy kikapcsolódás az egész élete. Az meg, hogy te együtt látod e őket... gondolom esténként nem vagy velük. De mindegy, mert te tudod, mi a helyes következtetés a jelek alapján... Nekem felesleges itt magyaráznom. Kicsit nőj fel a korodhoz.
2022. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék másikat.
2022. máj. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, hagyd békén.
2022. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%

szakítsatok!!

ja nem az volt a kérdés?

2022. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
84%

a hozzád hasonló qurváktól egyszerűen kivagyok.

hagyd őket békén!

egy család, te meg szétrombolnád.

lehet váltott műszakban dolgoznak, és csak így tudják megoldani, ha nag gáz lenne, nem lennének együtt.

2022. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy miért qrváztok? Nem másztam rá, akkor?! És ha mondjuk neki is bejönnék és szakítanának és tegyük fel összejönne velem akkor mi van? Manapság elég sok kapcsolat megy tönkre még egy gyerek után is és a legtöbben újrakezdik valaki mással.. ebben mi olyan borzasztó? Meg nyilván ebben az esetben is én lennék szidva, mert nyilván mindig mindenért a nő hibás..
2022. máj. 23. 12:29
 18/27 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy te már most kongatnád más kapcsolatában a vészharagot, pedig erre semmi nem jogosít fel.
2022. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
89%

Tiszteletben kell tartani akkor is, ha valaki párkapcsolatban van. Fordított helyzetben neked sem esne jól ha a te párodat próbálnák becserkészni. Ez egyszerűen helytelen, és baj, ha nem érzed és érted meg ennek a súlyát.

Különben meg szerintem ez cssak egy fellángolás a részedről. Most vágysz rá, mert elérhetetlennek és ezáltal kívánatosnak látszik számodra, aztán meg ha sikerülne elérned, hogy veled legyen, rövid időn belül megunnád/ szétmennétek a korkülönbség miatt.

Ja és ha miattad elhagyja a párját meg a gyerekét, idővel téged is ilyen simán elhagyna.

2022. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem mellesleg kellene a nőnek a gyereke a nyakadba, nagyon őszintén? Szeretnél pótanyuka lenni?
2022. máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!