Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik barátság extrákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik barátság extrákkal kapcsolatban vagytok, ott a szex az extra? Az alap egy barátság, lelki kötelék, sok beszélgetéssel, együtt töltött idővel, közös programokkal?

Figyelt kérdés

Vagy a barátság az extra, a szex az alap? Minden más csak ajándék?

A férfi tag kielégüléséről szól inkább?

Vagy a nőt is kielégítik? (Mármint azt feltételezve, hogy a nő kielégülése általában egy nehezebben elérhető valami.


2022. jún. 27. 19:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
80%

… ez is igaz lehet talán, hogy akkor ha valami kisebb vagy nagyobb erőfeszítésre sem jött össze, akkor feladja, aztán carpe diem…


Csak ezzel tudod mi a gond?

- a napi betevő … (mondjuk “jóérzés” :D) egyszerűen eltelít és demotiváltá tesz, elaltatja benned azt a vágyat, hogy te is lehetnél boldog pár, anya, feleség, apa, férj vagy amit csak kívánsz.

- ez egy megtorpant szint- ez ennyit tud, nincs hová alakulni, mozdulni, évek múlva sem lehet mit már hozzátenni emberileg… már pedig ez természetes igény lenne…

- aztán még az a rögvalóság is, hogy ha beteg vagy nem kellesz, ha menstruálsz vagy a stressztől épp merevedési zavarod van, nem kellesz, ha csóró vagy vagy gyászolsz, munkahelyet váltasz vagy baleset ér, nem kellesz, mert ARRA nem kellesz, hogy ember légy mellettem- nincs álló cerka vagy pushupba tömött cickó, akkor inkább ne beszélgessünk :D

(Igen, tudom, most jön egy zsák ellenkező, hogy de miiii szoktuuunk dumcsizni is- na ja- kiegészítésként vagy fel/levezetésnek a szexhez- de ha CSAK beszélgetni kellene mondjuk CSAK téged érintően… hát gondolom borulna a bili a kitalált Édenben…)

- ja és az időfaktor ugye… egyszer majd egyik már nem tud/nem akar/nem érdeklődik annyira/annyiszor a szex iránt… akár a kora, akár az élethelyzete miatt… ugye senki nem zacskóban él, hogy elhiggye, majd a kanos másik elcirógatja hónapokig?

2022. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Eddig egy se jött, hogy szoktak dumcsizni. Senki nem írt még ide, aki benne van.
2022. jún. 27. 20:52
 23/33 anonim ***** válasza:
75%
Én benne vagyok egy ilyenbe.
2022. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
..és hogy látod magatokat mondjuk 5 év múlva?
2022. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
23-as, akkor légyszi, válaszolnál azokra, amiket a fő kérdésben megkérdeztem? Kinek a kielégüléséről szól a szex, és vannak-e beszédtémáitok, közös programok?
2022. jún. 27. 21:01
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
25. Inkább neked kéne válaszolni ezekre. Tudsz is?
2022. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
23as vagyok. A szex az alap a többi ráadás. Nálunk mindkettőnk kielégülése fontos. Vannak közös témák, jokat beszélgetünk. Programok nincsenek mivel nem egy városban élünk. Mielőtt jönnétek vele, egyikőnk sem foglalt. Azt hogy öt év múlva mi lesz, nem tudom.
2022. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
És miért nem emelitek "kapcsolat" szintre, ha jól érzitek magatokat együtt? Nem igényeltek többet a másik társaságából? Nem hiányzik, ha nem vagyok együtt, nem akartok egymásnak mindent elújságolni, tehát nem szerelem? Vagy ez attól még, hogy nincs szavakkal nevesítve, rég párkapcsolat? Utcán kézenfogva járkáltok? Persze lehet, hogy valami nem ettől kapcsolat, de akár ettől is lehet, szerintem. Szerinted?
2022. jún. 27. 21:22
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk most jó így. Hiányzunk egymásnak és vágyunk egymásra. Viszont vannak más dolgok is az életünkben. Nekem két munkám van. Neki gyerek, idősszülők+ munka. Egyikünk sem akar már családot alapítani. Utcán elköszönéskor ölelés vagy puszi van.
2022. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Én ezt szerelemnek nevezném, de kinek mi. Ezek csak szavak, ti nem hívjátok annak. Ha nekem valaki hiányzik és vágyom rá=szeretem.
2022. jún. 27. 21:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!