Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik barátság extrákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik barátság extrákkal kapcsolatban vagytok, ott a szex az extra? Az alap egy barátság, lelki kötelék, sok beszélgetéssel, együtt töltött idővel, közös programokkal?

Figyelt kérdés

Vagy a barátság az extra, a szex az alap? Minden más csak ajándék?

A férfi tag kielégüléséről szól inkább?

Vagy a nőt is kielégítik? (Mármint azt feltételezve, hogy a nő kielégülése általában egy nehezebben elérhető valami.


2022. jún. 27. 19:48
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a sok hülye kérdés? Te benne vagy egy ilyenben?
2022. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az van, amit a #6 kommentedben írtál. Jobban hangzik, mintha azt mondanák, van egy lélegző guminőm/vibrátorom.

Nekem a baráti kapcsolataim évtizedekig tartanak, érzelmileg mindent megkapok tőlük, és viszont. Úgy szeretem őket, ahogy vannak. Azért választottam barátnak. Egyedül a szexualitás hiányzik belőle. Ha az is megvan, akkor az az ember, nem a barátom, hanem a párom.

Kicsit furán hangzik, hogy emberek elköteleződnek, és benne maradnak olyan házasságokban, ami érzelmileg sivár, szex nincs, vagy alig van. Ezzel szemben, ahol mindez adott, azt meg nem vállalják fel("barátság extrákkal"). Ennek csak egy magyarázata lehet. A "barátság extrákkal kapcsolatban" az ég világon semmi nincs, az extrákon kívül.

2022. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy igazad van.Az biztos nem csak szex van.Ilyen esetben mint a miénk azért érzelmek is vannak.Különben nem jőnne el egy másik városba.
2022. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!