Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet egy szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy szeretői kapcsolat tartós? Mivel lehet hosszabb távon is fenntartani a szenvedélyt?

Figyelt kérdés
Ami előny, de hátrány is, hogy munkatárs az illető

2022. júl. 31. 12:27
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
0%

7# az asszonyoknak azert fáj a feje max, ha a pasi nem tud az ágyban semmit. A szeretőnek meg még uj vagy lelkiserult es bevállaja a selejteket.


Ágyban jó pasikat nem utasitanak el a nők/feleségek.

Ennyit errol.

2022. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
0%
Akiket hanyagolnak otthon azok a selejtek, aztan a 2 selejt(szeretők) meg osszejön:D
2022. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Mióta tart a viszony? Eddig hogy alakul? Hol találkozgattok titokban?
2022. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Multinál dolgozunk mindketten. Jó sokáig kerülgettük az ágyat, mert a házasság azért mégis köt, de nem lehetett egyszerűen tovább bírni, annyira erős volt a kémia. Nem csak szex van, hanem sok sok beszélgetés, rengeteg mindent tudunk egymásról és rengeteget nem…. Ő elég zárkózott amúgy, én is sajnos… nehezen adok bizalmat valakinek. Több dolog miatt nagyon nehéz ez a kapcsolat nekem, ő könnyebben veszi férfiként….

Annyit mondhatnék, hogy értelemmel szabályozni az érzelmeket, a kötődést is beleértve nagyon kemény dolog számomra. Ami segít az pont a szeretet, ami miatt maximálisan tisztelem a határait és a magánéletét is. Ezzel ő is így van. Nehéz a hiánnyal megbirkózni, amikor nincs mellettem….

Durva, de életemben nem éreztem magam ennyire biztonságban valaki mellett. A szex is csodálatos vele, sajnos hosszabban csak kevésszer tudunk együtt lenni, de profi szerető.

Ami a dráma, hogy ebben az életben igazán nem lehetünk egymásé… :( sajnos lehetetlen az élethelyzetünk miatt

2022. júl. 31. 13:46
 15/40 anonim ***** válasza:
20%
#12! Akkor az a feleségnek ciki, hogy hozzáment egy selejthez😂 Felmerül a kérdés, milyen lehet ő, ha nem jutott jobb?🤔
2022. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
15 gondolom az elejen nem volt az
2022. júl. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
#16! 12-es ezt írta a #11 hozzászólásában: "A pasi az ágyban nem tud semmit." Akkor visszafejlődött a feleség mellett, vagy mi? Mi az, hogy az elején nem volt az?
2022. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Ki nem akarna lefekudni egy olyannal aki jo az ágyban?

Es ki akarna olyannal házasodni aki nem jó?


Ezen logika mentén a pasi az elején beleadott a szexbe kesobb meg nem jo. De más meg tűri.

2022. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
#18! "Más meg tűri." Ezen logika alapján az újnál még jó az ágyban, hisz belead mindent. Tehát a más nem tűri, hanem élvezi. A különbség annyi, ha már neki is "selejt" lesz, könnyen megszabadul tőle. Nem marad a nyakán egy selejt, mint a feleségnek.
2022. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Neki még jo mert uj.

Én ki is vágnám aki nem teljesit.

2022. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!