Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet egy szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy szeretői kapcsolat tartós? Mivel lehet hosszabb távon is fenntartani a szenvedélyt?

Figyelt kérdés
Ami előny, de hátrány is, hogy munkatárs az illető

2022. júl. 31. 12:27
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Kb.ezt írta a 29 is,amit a 30-as,és még is 0%-ot kapott.
2022. aug. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Mathus ***** válasza:
a kérdésre: a párkapcsolatoknak négy szakasza van, szimbiózis, differenciálódás, gyakorlás, újraközeledés. a szeretői kapcsolatnál, ami csak 1v1-ben mehet, ott igazibul a szimbiózis (a rózsaszin szemüveges rész) játszik. a többire hely, meg idő nincs szerintem. ott már családdal, barátokkal, tágabb környezettel is zajlik az interakció. az a jó viszont, hogy a szimbiózist azt bármeddig el lehet nyújtani (bármelyik szakasz bármeddig tarthat).
2022. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 Mathus ***** válasza:
#31: a tiszteletlenségnek ára van.
2022. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Olyan ez mint a táplálkozás. Ha neked kell állatokat tartani, kertet művelni, majd ezekből ételt készíteni az eléggé melós dolog. Mennyivel egyszerűbb étterembe menni, ott még el is mosogatnak utánatok. Persze mindkettőnek ára van, bár az utóbbi igen kényelmes és szórakoztató.
2022. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

30, érdekelnek a részletek!

Hogyan érted azt, hogy megváltozik? Tehát, ha kielégítem testi lelki vágyait, akkor otthagy? Ez olyan, mintha valaki lezabalja a terített asztalt, lekapja róla a virágot, beleszagol és eldobja…:(

Az teljesen lehetetlen, hogy ő is kötődik hozzám valamilyen szinten? Én azt látom, hogy szívesen jön hozzám, tölt velem időt…. Ha jelzem, hogy valami kevés, vagy még igényelném, akkor igyekszik teljesíteni… amiből nem áldoz, az a szabadideje és a család ideje. Nálam ebben több a rugalmasság, de i jobban tart attól, hogy kiderül, nekem kevesebb a vesztenivalóm az élethelyzetem a férjemmel való kapcsolatom miatt is.

2022. aug. 1. 13:49
 36/40 A kérdező kommentje:
29, nincs arról szó, hogy bárki is gyáva lenne és félne a válástól! Itt mindennek a borítása nagyon komoly következménnyel és veszteséggel járna az ő részéről kifejezetten. Én ezt egyáltalán nem szeretném! Ez nem opció.
2022. aug. 1. 13:51
 37/40 anonim ***** válasza:

35. Az a lényeg hogy nem a személyed ami számít, hanem az az élethelyzet vagy nevezzük kis oázisnak, ami hozzád köthető. Ennek a helyzetnek az a fűtőeleme, hogy otthon rossz vagy nem kielégítő. Egy szerető mindig csak hiánypótló. Érdekes, hogy az elvált embereknek az ismerkedési szakasza miért nem ennyire impulzív? Vagyis a válasz egyből adott, hogy nagy a kontraszt.


Ez nem szerelem, ez a ki nem élt vágyak megéléséről szólnak. Akkor van baj, amikor az ember erre alapoz. Ha össze költöznétek kiégne a dolog, majd ellaposodik és rájöttök hogy nem is a személy volt a lényeg, mert az ugyanolyan mint bárki más(határok között).


Írtad is hogy van bukni valója a férfinek, és ő nem fog borítani. Ő is érzi hogy amiben él, abban van munka, az a családja, te meg csak a desszert, nem a fő fogás. El lehet csábulni, lehet hinni a csodákban, de azt ne feledd el, hogy mindennek ára van.


Én is aláírom hogy csodálatos a pezsgés, az új, a felfedezés, egy másik emberrel közös vágyak megélése, a hódítás. Sokkal dinamikusabb és erősebb mint egy meghitt, ámde régi, megszokott kapcsolat, főleg ha már problémák vannak. Viszont az egész csak ideig-óráig tartó délibáb, és amit megtehettél 18 évesen, azt már nem tudod megtenni.


Nyugodtan belemehetsz, ne érts félre, ezeket csak azért írom le, mert ha komoly gondolkodású vagy és érzékeny, akkor nagyon meg fogod égetni magad.

Azt is tudom hogy a kíváncsiságod erősebb lesz, illetve abban bízol hogy te ezt megúszod és jó lesz minden. Legyen így.

2022. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Mivel fogom magam megégetni? Ez akkor lehet, ha én többet várok a helyzettől, mint ami. És valóban én érzékenyebben reagálok sok mindenre, a hiányra, a magányra, arra, ha pár napig nem elérhető…..sajnos már nyakig benne vagyok pár hónapja
2022. aug. 1. 14:39
 39/40 anonim ***** válasza:
38. Érzed te miről beszélek. :) Ez 18 évesen egy szerelmes kapcsolat lett volna, mindenki független, minden happy. Pont az érzelmeknek nem lehet gátat szabni, ha most azt mondom fájni fog, te akkor is csinálni fogod. Nézd, én csak a magam nevében tudok beszélni, én oda-vissza megégettem magam, sokat gondolkoztam, sokat elemeztem a miérteket és a helyzetet.
2022. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

39.


Szia. Tetszik a látásmódod és érdekelne a véleményed az én helyzetemmel kapcsolatban. Írhatok?

2022. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!