Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiábrándulnátok ti a barátnőkb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnátok ti a barátnőkből ha ezt megtudnád róla?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, ő 22 én 26 vagyok. Az egyik barátnőjétől tudtam meg azt hogy a barátnőm elvetetett egy gyereket, ami kalandból jött össze.

Azóta nem térek magamhoz. Mert egy kalandban gumi nélkül csinálni, rohadt nagy felelőtlenség. Mert ha egy több éves kapcsolatban ahol több százszor szexel az ember az is más mert ugye ott nagyobb az esélye, bár az is felelőtlenség szeretem. De ez hogy egy kalandba így belemenni.

Nem gondoltam volna róla ezt. Ő nem tudja hogy tudom.

Szeretem őt de egy kicsit csalódtam benne hogy ilyen.

Jobb elfeletem mintha mi sem történt volna vagy kérdezzek rá? Vagy a múltjához semmi közöm?


2022. aug. 17. 19:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
17%
Hát igen.
2022. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Mi van akkor, hogyha ki szakadt a gumi és nem vették észre? Egy gyerek becsúszhat úgy is, hogy nem teljesen felelőtlenek a felek. Egyébként én valahol megértem, hogy elvetette, mert gyakorlatilag fiatal volt és se párja senkije, egyedül fel sem tudta volna valószínűleg nevelni. Lehet itt ugrándozni, hogy így-úgy gyilkosság az abortusz, de miért lett volna jobb, ha megszületik a gyerek egy olyan körülményekbe ami egyáltalán nem alkalmas ahhoz, hogy normális élete legyen?
2022. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt semmi közöd a múltjához, másrészt nem tudod, hogy nem védekezett, csak feltételezed. Azt se tudod, hogy kitől, hogyan, milyen körülmények között esett teherbe. Csak azt, amit a "kedves barátnője" elmondott.

Ami egyelőre megkérdőjelezi, hogy az ilyen mennyire barát. Főleg, ha ezt a barátnőd titokban akarta tartani. Az ilyet csak annak a barátnőnek mondja el, akiben 100% megbízhat. Ez a nő nem az. Inkább figyelmeztesd a párod, hogy mit kityogott ki a "barátnője". Ne hagyd, hogy átverje!

2022. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavarna a dolog...
2022. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%
Most mi a baj? Az abortusz? Hogy védekezés nélkül szexelt? Ha védekezés nélkül szexelt, és nem esett volna teherbe, az más lenne?
2022. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
20%

Nem tudom, hogy lehet véletlenül teherbe esni. Az óvszer nem nyújt száz százalékos védelmet, de ez nem azt jelenti, hogy ki kell szakadnia hozza, hogy ne vedjen.

Azt hogy a fraszba nem lehet észrevenni, ha szethasad és benned van a cucc ?

Ha pedig óvszer nélkül szexelt, akkor az valóban elég gazos.

Mindenképp hozd fel szerintem a témát, simán lehet, hogy el is kapott valamit, amiről esetleg nem tud. Bár ha volt nogyogyasznal az abortusz miatt,csak kiderült volna…

2022. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%

Milyen barátnő az olyan, aki ilyesmit megbeszél veled? Semmilyen.

Egy abortusz sosem könnyű, és nem ismered a körülményeket, emiatt nem szabadna ítélkezned!

2022. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem kiábrándító.
2022. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele. Ha elhallgatod, azzal csak azt éred el, hogy magányosan fogsz őrlődni. Ez meg a kapcsolat, és a saját egészséged rovására fog menni.
2022. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 lizzi77 ***** válasza:
83%
Imádom, amikor a faszik ítélkeznek abortusz ügyben, így tök könnyű, hogy ti véletlenül se élhettek teherbe, nincs dilemma vele, nem vagytok rosszul, nem kell megalázkodva tűrnöd, hogy testedben mutassanak, meg napokig görcsölni, meg vérezni utána. Nem tudhatod a körülményeket, meg azt sem, hogy egyáltalán igaz-e. Milyen jogon mondasz ítéletet valaki felett, aki talán élete legnehezebb döntését hozta meg, ki vagy te, hogy emiatt elítélj bárkit is???
2022. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!