Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiábrándulnátok ti a barátnőkb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnátok ti a barátnőkből ha ezt megtudnád róla?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, ő 22 én 26 vagyok. Az egyik barátnőjétől tudtam meg azt hogy a barátnőm elvetetett egy gyereket, ami kalandból jött össze.

Azóta nem térek magamhoz. Mert egy kalandban gumi nélkül csinálni, rohadt nagy felelőtlenség. Mert ha egy több éves kapcsolatban ahol több százszor szexel az ember az is más mert ugye ott nagyobb az esélye, bár az is felelőtlenség szeretem. De ez hogy egy kalandba így belemenni.

Nem gondoltam volna róla ezt. Ő nem tudja hogy tudom.

Szeretem őt de egy kicsit csalódtam benne hogy ilyen.

Jobb elfeletem mintha mi sem történt volna vagy kérdezzek rá? Vagy a múltjához semmi közöm?


2022. aug. 17. 19:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
93%

Micsoda "barátnője" van...

Sokan csinálnak hülyeséget, amit sokszor megbánnak, vagy tanulnak belőle. Te meg nem ismered a körülményeket. Aki ilyet elmond a barátnője pasijának, az simán lehet hogy részben vagy egészben hazudik, mert jó eséllyel nem jó szándékbol mondta, hanem hogy szetmenjetek, "nehogy már neki jó legyen"

Lehet rendes kapcsolat volt, lehet erőszak, és az is lehet hogy nem is igaz.


Mindenesetre egy abortusz nagyon sok nőnek okoz akár egy életre traumát.


Mondd el neki mit mondott a "baratnője". Aztán meglátod mit mondd. De semmiképp se ítélkezz.

Ha nem mondod el, akkor te csak őrlődni fogsz, ő pedig egy hamis barátban bízik.

2022. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
90%

Mondd el neki,hogy tudomást szereztél az esetről, és kíváncsi vagy rá,bízhat benned. DE NE SZÁMONKÉRŐEN! Nem olyan egyszerű dolog ez... Mindenki követ el hibákat.


F

2022. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
29%

Jaj, mindenki követ el hibákat. Van aki ittasan vezet és ezzel megöl egy embert. Hmmm, csak hibázott szegény. Vagy részegen/drogosan szétveri a családját. Ó, hát ő is csak hibázott. Amikor egy nő fűvel-fával bszik, ő is csak egy picit hibázott. Na de miért kell valakinek elfogadni ezeket a "hibákat"?


Ha nekem ezek átlépik az ingerküszöbömet, miért én lennék a hibás? Ja, hogy nem tolerálok és felszínes vagyok... Ó, értem! Tehát a sok fost azt el kell fogadni, de a hagyományokat, a családi értékeket el kell dobni. Meg is látszik ez a gondolkodás a jelen világunkon.


Van millió nő, bocsi, de nekem olyan kell, aki nem "hibázott" ilyen téren. Persze azt is tudjuk, hogy az ilyen felszínes emberek élete csak és kizárólag csőd lehet, de a szuper aranyos "kiszakadt a gumi" típusú emberek meg sikert sikerre halmoznak, sőt a béke nóbel díj várományosai is egyben.

2022. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
73%

23, én nő vagyok és igazad van javarészt.

Egyedül abban nem értünk egyet, ha 20 évesen szültél volna (én azt tettem) akkor is lehetett volna diplomád és normális munkád. Nekem lett 2 diplomám a gyerek után és nyelvvizsga, jogsi, megtakarítás, ingatlan.

Apuka 2 év után lelépett, a szüleim anyagilag nem tudtak támogatni.

Pontosan emiatt kapták a NŐK azt a képességet, hogy szüljenek, mert mi egyedül is képesek vagyunk gyerek mellett, hogy mindent elérjünk!

2022. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
68%

25

Gratulalok! Én ezt nem csináltam igy végig! Van gyerekem. Most jön a masodik.. (azért nem alszom) de jó körülményem közé, várt helyre jön, olyan apához, aki nem lép le!


Elsősorban nekem akkor az anyagiakkal volt akkor a fő bajom. Hova vittem volna? Miből tartottam volna el? (De gondolom erre nem tudsz megoldast, én sem tudtam)

Anyaotthonba a cigányok közé?


Neked akkor az első 2 évben ott volt apuka, már meg ne sertődj, de ne verd magad arra, hogy hurra megszülted, akkor neked azt hazudta, hogy támogat! Nekem legalább nem hazudtak a pofamba!


....9az én esetem teljesen más! Nekem SEMMILYEN bevételem nem volt akkor! Miből tartottam volna el...de komolyan!

2022. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
25. 24-es vagyok, minden tiszteletem a tiéd! Azok a pasik is elmehetnek a csába, akik dugni azt tudnak, de felelősséget azt nem vállalnak. Vannak női ismerőseim akik hasonló cipőben járnak, és ma már azt mondják, hogy hálát adnak Istennek hogy nem mentek abortuszra. Ja hogy melós dolog meg sok lemondással jár? A szexnek vannak ilyen káros következményei, főleg a ma nagyon divatos kirántom a végén módszereknek. Na meg a naptár megoldásnak, na meg most reméljük nem jött össze dolognak.
2022. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
70%

27

Bár irtam, de gyogyszer mellett estem teherbe! (Megjegyzem, az orvos is kb az abortuszt javasolta, főleg, hogy a 11.héten derült ki, (Igen, megjott a menstruaciom a terhesség KÖZBEN) eközben szedtem a gyógyszereket, (migrén gyogyszerek+fogamzásgátló)

KV-ztam, dohányoztam!


Lemondás???? Milyen lemondás!? Te sem valaszoltál a kerdesemre, de eddig senki! Pedig kivancsi lennék....

MIBŐL TARTOTTAM VOLNA EL A GYEREKET? HOVA VITTEM VOLNA?


(És ezt minden abortuszellenestől kerdezem)

2022. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
91%

Az a körülményektől függ!

Érdekes, hogy a 29es is, a nőt szidja, és meg csak meg sem említi az "apajelölt" felelőtlen, undorító, féreg viselkedesét, (pedig férfi vagyok) - de azért a nő, tartsa csak meg a gyereket, aztán oldja meg ahogy tudja egyedül!


Elég sok mindent nem tudsz kérdező! Milyenek voltak a lehetőségei akkor? Családja mellette ált e? Stb. Szerintem ne írd le csak emiatt! Kérdezz rá egyenesen, hogy tudomasod van erről, és mesélje el, hogyan, miként történt, mi vezetett oda, hogy meghozta ezt a döntést!

2022. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
8%

23. Gondolom megerőszakoltak... Ja, hogy te is ezerrel rajta voltál azon hogy telibeverjenek? Akkor mucikám amikor hagytad hogy beléd durranjon a csávókád, akkor gondolhattál volna arra is, hogy ennek bizony terhesség is lehet a vége.


28. Az nem gyógyszer, hanem tabletta, van egy kis különbség. Na mindegy, ezen nem akadok fel. Tudni illik, hogy a tabletta egyáltalán nem 100%-os, egy csomó minden rontja a védelmi mechanizmusát. Egy kezem kevés ahhoz, hogy csak a közvetlen környezetemben mennyi nőnél nem működött. Volt aki valamiért egyszer hányt a hónapban, és az elég is volt. Persze a pasi ott is hagyta egyből. Mit akarok ezzel mondani? Hát csak azt drágám, hogy akivel aktuálisan kúrsz, akinek odaadod magad használatra, az olyan jól kiválasztottad, hogy sz*rba sem néz(ett). Persze hogy milyen buli óvszer nélkül, persze hogy ez a férfiak álma. Te meg rohantál megadni neki ezt az örömöt. Arról nem is beszélve, hogy a tablettának van egy tucat mellékhatása. Persze hogy megéri a jól beledurrantós szex miatt!


Majd utána megkérdezed miből tartsd el a gyereked? Nem előtte kellene ezt átgondolni? Ki vannak pellengérezve azok a nők, akik kizárólag csak gumival szexelnek, még házasságon belül is. Ott is van rizikó faktor, de legalább nem bsszák haza a hormon háztartásukat meg az egészségüket. Persze higgyjél a gyógyszergyáraknak meg az ügynökeiknek az orvosoknak.

A gyerek azért fogan meg, mert a "kedves szüleik" tettek róla. Ez nem az én hibám, nem a világ hibája. Jól kellene választani pasit, meg ismerni kellene a védekezési módszerek hátrányait. Bár egy roncs társadalomban nincsenek illúzióim. Nekem van gyerekem, egy abortusszal őt öltük volna meg. Lehet arról meséket gyártani hogy mennyire jogos, ezzel felmentést gyártani önmagadnak. Ezt a karmát majd le fogod dolgozni, erre mérget vehetsz! Ha nem hiszel a gravitációban, attól az még működik!

2022. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
23%
28 ez hatalmas, mindenki tehet róla hogy felcsináltak csak te nem :DD
2022. aug. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!