Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiábrándulnátok ti a barátnőkb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnátok ti a barátnőkből ha ezt megtudnád róla?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, ő 22 én 26 vagyok. Az egyik barátnőjétől tudtam meg azt hogy a barátnőm elvetetett egy gyereket, ami kalandból jött össze.

Azóta nem térek magamhoz. Mert egy kalandban gumi nélkül csinálni, rohadt nagy felelőtlenség. Mert ha egy több éves kapcsolatban ahol több százszor szexel az ember az is más mert ugye ott nagyobb az esélye, bár az is felelőtlenség szeretem. De ez hogy egy kalandba így belemenni.

Nem gondoltam volna róla ezt. Ő nem tudja hogy tudom.

Szeretem őt de egy kicsit csalódtam benne hogy ilyen.

Jobb elfeletem mintha mi sem történt volna vagy kérdezzek rá? Vagy a múltjához semmi közöm?


2022. aug. 17. 19:09
1 2 3 4
 31/33 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Pont lesz*rnám, ő tudja mennyire állt készen az anyaságra. De azért egy STD szűrést csinálnék biztos ami biztos alapon.
2022. aug. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
79%

Na jó, ez már tényleg undorító, ami itt megy.

Ahhoz van közöd kérdező, hogy esetleg elkapott e a valamit a sráctól. Az abortuszról valószínűleg azért nem beszélt, mert megviselte/megviseli és meg nem érzi késznek magát, hogy beszéljen rola. Én nem rontanek ajtostol a házba, nem lesz jó vége, ha az arcába vagod és esetleg felteped az ezzel kapcsolatos sebeit.

Sajnos nekem is volt olyan párom, aki nagyon gumi nélkül akarta, be voltam állítva minden szrnak, ha nem gumi nélkül bla bla, én meg hat kamasz voltam és fülig szerelmes. Szerencsére nem lett semmi baj belőle, de nagyon sokat tanultam a kapcsolatokról és arról, hogy ne engedjék bizonyos dolgokat.

2022. aug. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

30

Nem mondtam! Sehol nem irtam, hogy nem tehetek róla! Viszont, az, hogy a férfi nem hibás ebben!???? 🖕🖕🖕

És szerinted meg CSAK én tehetek róla, hogy meg kellett hoznom ezt a szörnyü döntest, az szerintem felhaborito!



29

Bizony működik a karma! Szoval te szarban vagy!


A 28as kommentet nem én írtam,

Én a 27est irtam!


A fogamzasgátlót pedig a mai napig szedem, mert az rakta rendbe a hormonháztartásomat! Ahogy leállok vele, azonnal hízni kezdek, pattanasaim lesznek, (pedig már 34 vagyok) stb. Csak, sajnos nem erre való, amire való lett volna, anno 15 evvel ezelott, arra nem működött.


Megtortént a baj! Igen! Hulye voltam, es biztam a fogamzasgatloban..... A körülmények ismeretében, ismét megkérdezem, hogy miből tartottam volna el, mert arra továbbra sem válaszoltál! Van e bűntudatom? Nincs! Ha tudsz persze valami megoldast, amire akkor nem gondoltam .. (hogy 20 évesen miből tartottam volna el, es hova vittem volna) akkor lenne! De így nincs...

2022. aug. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!