Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiábrándulnál emiatt a párodból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnál emiatt a párodból?

Figyelt kérdés
Látja, hogy a házatok előtti szemetes konténerbe teszi egy idegen, nem ott lakó a szemetét és nem ő nem szól érte.

2022. júl. 12. 20:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem, inkább lakatot rakatnék fel vele (vagy a közösképviselővel, ha lakásról van szó) a szemetesre, amit csak a szemétszállítás előtti este vennénk le. Attól, hogy valakihez odamegyünk ejnyebejnyézni, nem fog változni ez a kérdés. Majd jön másik helyette, aki ugyanúgy beleteszi.


Nálunk ez volt is téma a házban, az önkormányzat nem engedett zárható szeméttárolót elhelyezni, a háznak meg nem volt az utca felé nyitott tárolója. A lakat működött.

2022. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Szólt a panaszkodós pali.


Neked nem való kapcsolat - szólt mindenki más

2022. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ki kéne ábrándulnom belőle, mert holmi pitiáner dolog miatt nem fog veszekedni?

Te vagy az, akinek ha nincs problémája, akkor csinál magának, igaz?

2022. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Az lenne a férfias szerinted, ha kiordítana az ablakon, hogy "Híjnye! Kigyüvök a sodrásbú mán!!!"
2022. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Legyen ez a legnagyobb problémám az életben!
2022. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Természetesen nem az agresszív, kötekedő viselkedést hiányolom. Úgy gondolom, felnőtt ember tudjon annyira érdeket érvényesíteni, hogy udvariasan, de határozottan megkéri azt az idegent, hogy ne itt helyezze el a szemetét. Asszertív kommunikációra gondolok.
2022. júl. 12. 21:09
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem ábrándulnék ki belőle ilyen kaliberű dolgok miatt, valamint meggyőződésem, hogy aki igen, az nem érdemes semmilyen emberi kapcsolatra.
2022. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szólj te, hogy ha nem tetszik valami. Bírom, mikor valaki megmondja a párjának, hogyan is kellene viselkednie. Én nőként , soha nem várnám el a páromtól, hogy olyat tegyen, amit nem akar.
2022. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ha egyedül vagyok, szólok. Viszont, mivel ott volt mellettem egy nagydarab férfi, gondoltam, megalázó lenne neki, ha én intézkednék.
2022. júl. 12. 21:24
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
9-es Minek szónál? Nyilván azért van kint a szemetes, mert el fogják vinni, téged nem károsít. Ha balhézni akarsz azt önállóan megteheted, nem megalázó, csak a delikvensnek, ha elveszted a fonalat esetleg még neked.
2022. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!