Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiábrándulnátok ti a barátnőkb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnátok ti a barátnőkből ha ezt megtudnád róla?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, ő 22 én 26 vagyok. Az egyik barátnőjétől tudtam meg azt hogy a barátnőm elvetetett egy gyereket, ami kalandból jött össze.

Azóta nem térek magamhoz. Mert egy kalandban gumi nélkül csinálni, rohadt nagy felelőtlenség. Mert ha egy több éves kapcsolatban ahol több százszor szexel az ember az is más mert ugye ott nagyobb az esélye, bár az is felelőtlenség szeretem. De ez hogy egy kalandba így belemenni.

Nem gondoltam volna róla ezt. Ő nem tudja hogy tudom.

Szeretem őt de egy kicsit csalódtam benne hogy ilyen.

Jobb elfeletem mintha mi sem történt volna vagy kérdezzek rá? Vagy a múltjához semmi közöm?


2022. aug. 17. 19:09
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
73%
Beszélj vele. Mondd el neki, hogy megtudtad és hogy csalódtál benne emiatt. Ha én lennék a barátnőd, vége is lenne köztünk a dolognak, pont amiatt, ahogy 10-es megfogalmazta. Gőzöd sincs, mi és hogyan történt, de ítélkezel felette. Én a beszélgetés után megadnám neked az esélyt, hogy olyan nőt találj, akiben nem kell csalódnod.
2022. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
77%

Te biztos életedben nem követtél el hibát.

Hogy lehetnek ilyen felszínesek az emberek. Nagyon jól tudod, hogy tinikorban, sőt, fiatal felnőttként, sőt, sokan később is mennyire felelőtlenül szexelnek. Sőt a pasik mennyire póróbálják rávenni a nőket, hogy "naa esetleg gumi nélküül... nincs semmi bajom". Tudod, hány ilyennel találkoztam? És tudod micsoda meggyőződéssel mondják és még téged néznek hülyének? Aztán még a nő érzi magát szarul, hogy nemet mond. Oké persze, azt kell tenni, de.. nem tette. Minek játszuk ilyenkor az álszentet. Megesik. És talán idővel meg beforr a feje lágya, és tudja, hogy mi fér bele, mi nem.

Azt tudd, hogy a barátnőd hogy viselkedik most, mennyire felelősségteljes, mennyire kapcsolódik hozzád, meg mit tudom én. De most mit kell ezen rugózni, hogy mi volt... 5(?) éve? Most vagy vele, most ismerd meg, és döntsd el, hogy kell-e, vagy nem.

2022. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
14%
Páros lábbal rúgnám ki.
2022. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
15%
Undi
2022. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
75%

Ha megtartotta volna és most ott lenne a kisgyerek akkor meg az lenne a bajod.

Remélem te életedben nem követtél el semmit, ami meg neki nem tetszene. Mondjuk, hogy ilyen bizalmas témákat nem vele hanem a "barátnőjével" beszélsz meg.

2022. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
87%
Én is azt a véleményt tartom, hogy efelett férfiként ítélkezni nincs joga senkinek. Az meg külön szomorú, hogy az esetek nagyrészében a terhesség is a férfi felelőtlensége miatt következik be. Mert erőltetik a védekezés nélküli szexet. Ezt valahogy sosem a nők erőltetik. És mielőtt még valaki azzal jönne, hogy akkor szedjünk tabit, hát nem nektek kell olyan gyógyszert szedni, ami egy lórugással ér fel és felborítja a komplett hormonrendszert, csak azért, hogy a pasika kicsit még jobban élvezze a szexet, amit már amúgy is élvez.
2022. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
15%
Blablabla. Ha zavar, vállald fel. Ezt a nyomorult modern kori, "fogadj el mindent, mert ha nem egy nyomorék vagy" felfogást meg röhögd ki. Egyáltalán nem vagy felszínes, sőt, ha zavar akkor vannak érzéseid meg gondolataid. A "woke" meg "me too" féle tébolydákkal meg ne foglalkozz, jogodban áll dönteni.
2022. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ha gyereke lenne, akkor viszont igen
2022. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
82%
A múltjához semmi közöd, de ezek után, hogy ilyen cuki barátnője van, nyílván ezen fogsz kattogni, így szólhatsz neki, hogy tudsz róla és téged zavar, bár kiemelném semmi közöd hozzá.
2022. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
66%

Mit értesz kaland alatt? Azt, hogy egyéjszakás volt? Vagy azt, hogy tartott sokáig? Ha utóbbi, akkor lehet, hogy pont emiatt lett vége.

Azon aggódj, ha nem tanult az esetből, és gond nélkül vállalta az első szexet gumi nélkül veled is.

De ha téged ez ennyire zavar, akkor inkább szakíts vele. Tisztelet nélkül nincs értelme. Ő is érezni fogja, hogy nem úgy viselkedsz vele. Keressetek olyat, akivel összeilletek.

2022. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!