Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelekből szoktad tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből szoktad tudni hogy bejössz valakinek?

Figyelt kérdés
Nemet írjatok legyetek szívesek illetve hogy ellenkező vagy azonos neműek iránt érdeklődtök.

2022. szept. 17. 20:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bókol, kedveskedik, sokat beszél velem, sokszor elkapja a tekintetét, amikor véletlenül észreveszem, hogy néz. Ilyesmik szokták nekem lenni. Azt már megtanultam, hogy egy jel önmagában sosem jel, meg akkor sem ha többször előfordul, viszont ha több jel többször előfordul, az elég egyértelmű. Sajnos ennek ellenére az adott szituációban nem mindig veszem észre csak utólag morfondírozok magamban, hogy vajon tetszettem neki. Én viszont a jelet nem tudom megadni, mármint rajtam tényleg soha senki nem vette még észre, hogy tetszik vagy kedvelem, még úgy sem, hogy a másik félnek sem voltam közömbös és szándékosan jelezni is akartam, hogy szabad a pálya. Meg aztán az is simán benne van a pakliban, hogy vannak ezek a jelek és nem is érted félre, tehát tényleg bejössz a másiknak, de lépni nem akar, mert nem akar kapcsolatot vagy nem szingli stb. Szóval a legtisztább a kommunikáció.
2022. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lány vagyok egyébként és a pasikhoz vonzódom.
2022. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!