Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretőből felvállalt társ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőből felvállalt társ?

Figyelt kérdés

Van itt valaki akinek sikerült? Írjon priviben vagy itt, jó lenne beszélgetni erről.

Csak saját tapasztalatok érdekelnek, idegenek ítélkezését, trollkodását lesz.rom, kár a gőzért.



2022. nov. 7. 11:05
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
#20 közös élmény nincs mert csak nálam volt hajlandó találkozni, munkahelyen kezdődött, ott beszélgettünk. Engem lelkesített a hivatása amit el akart kezdeni, a csaja ellenezte.
2022. nov. 12. 12:44
 22/55 anonim ***** válasza:
Én is kívánom, hogy legyen belőle igazi kapcsolat! Nem értem egyébként, miért van vele, nincs gyerek, fiatalok, mindkettő találhat mást..
2022. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
Miért ellenezte? Miért nem támogatja? Eladósodott ellaposodott hosszú kapcsolat? Szerintem akkor van esélyed
2022. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
Közben felvették a szervezethez ahova menni akart, eljezdődött a képzése. Már úgy vagyok vele, hogy én nem tudok neki többet adni, nyugodtan elengedhetem. Az én részemről szeretkezés volt, ha az ő részéről csak dugás, akkor nincs miről beszélni. Ha leesik neki hogy mégis hiányzom, akkor meg úgyis visszajön.
2022. nov. 12. 12:47
 25/55 A kérdező kommentje:

#22 köszönöm. ❤️


#23 mert az eredeti szakmájával sokkal többet tudna keresni, szerintem ezért. 😂


A csaj meg az anyja rá akarták beszélni valami közös vállalkozásra, hitelre, ő meg nemet mondott, és elment kitanulni a hivatását ami gyerekkora óta az élete.

Én ebben támogattam mindig is.


De azt mondja még kötődik a csajhoz, az emlékek a megszokás a szeretet stb.

Nekem tiszta sor hogy szétmennek.

2022. nov. 12. 12:51
 26/55 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem lép ki miattad akkor kár vele foglalkozni.. Az hogy mi van köztük.. Arról azt mondja amit te hallani akarsz.. Én a helyedben keresnek valakit aki engem akar
2022. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
Szerintem is szétmennek... Ahol hetente van szakítás ott a napok meg vannak számlálva.. ki kell várni
2022. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
#26 igen, nincs is több energiám. Fél évem ráment erre.
2022. nov. 12. 12:55
 29/55 A kérdező kommentje:
#27 biztos hogy szétmennek, csak az nem biztos hogy engem fog akarni utána. Lehetnek mások is. Nincs mit tenni mint elengedni.
2022. nov. 12. 12:57
 30/55 anonim ***** válasza:
Nincs más aki jobb nála? Elég problémás, zűrös pasi lehet... Megérdemli azt a nőt XD
2022. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!