Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretőből felvállalt társ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőből felvállalt társ?

Figyelt kérdés

Van itt valaki akinek sikerült? Írjon priviben vagy itt, jó lenne beszélgetni erről.

Csak saját tapasztalatok érdekelnek, idegenek ítélkezését, trollkodását lesz.rom, kár a gőzért.



2022. nov. 7. 11:05
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik ismerősöm elég zűrös kapcsolatban él, odavan a barátnőéért, aki elég csúnyán viselkedik vele.. elkeseredésében már ő is engedett a kísértésnek, félrelépett, a szeretőjének persze úgy allítja be mintha ő már nem vonzódna a párjához...holott ugrik az első szavára... Szóval vigyázz mit hiszel el...a nincs szex .. Arra annyit mondok, hogy nem vagy ott... De drukkolok hogy sikerüljön, csak ne legyél naiv
2022. nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:

Vagy pedig hetente beleszeret/kiszeret


A jóég tudja ezeknek mi van az agyában, vagy van-e benne egyáltalán valami

2022. nov. 12. 12:32
 13/55 A kérdező kommentje:
#11 nem mondta hogy nincs szex, azt mondta sokszor elutasítja a csaj. Most távkapcsban élnek mert csak hétvégén találkoznak,de decembertől újra minden nap együtt, szerintem indul a verkli elölről, szarból nem lesz habostorta
2022. nov. 12. 12:33
 14/55 A kérdező kommentje:
#11 köszönöm amúgy. 🙂
2022. nov. 12. 12:34
 15/55 anonim ***** válasza:
Esetleg meg kéne ismerned a csajt és okosabb lennél.. Látnád mik az esélyek... Érdeklődnél róla közös ismerősöktöl
2022. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
Ki a jobb, a csaj vagy te? Ez lesz a döntő😁
2022. nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
#15 nem tudok már több energiát tenni ebbe, teljesen lemerített. Egy hete amióta eltűnt nem eszem, csomót fogytam, síkideg vagyok. Pont azon gondolkodtam hogy ha én akarnám lezárni a helyében akkor megírnám hogy szép volt jó volt ennyi volt, és lekorlátoznám cagy tiltanám az illetőt. De ő nem mondott semmit, és átment a pár üzim, kicsöngött a hanghívás csak egyből kinyomta, szóval ezeket észre is veheti a csaja ha vele can
2022. nov. 12. 12:39
 18/55 A kérdező kommentje:
#16 nem tudom megítélni.
2022. nov. 12. 12:39
 19/55 A kérdező kommentje:
#16 a szexben biztos én, de lehet neki harmadik, negyedik stb
2022. nov. 12. 12:40
 20/55 anonim ***** válasza:
Tudsz vele bensőségesen beszélgetni? Van bármilyen közös élmény? Vagy kizárólag a szex
2022. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!