Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az jót jelent, ha egy férfiból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jót jelent, ha egy férfiból gondoskodást váltok ki? Tetszem neki, vagy arra utal, hogy nem vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Csak távolról ismerjük egymást. Egy alapból is közvetlen emberről van szó, de nem is tudom, velem valahogy más…mintha aggódna értem, törődne velem. Nem feltétlen a tetteiből, valahogy a “nézéséből” látom ezt. Rám nézve mindig olyan “de aranyos, vigyázok rá, nehogy baja essen” mosolyt látok az arcán, amit más felé nem mutat. Eleve úgy érzem, hogy engem valahogy jobban megnéz, és már többször mondta is, hogy csinos vagyok/jól áll ez a haj/jól táncolok stb. Amikor sajnos kicsit részeg voltam, nem hagyta, hogy egyedül menjek a ruhatárhoz, hozott nekem vizet, mondta, hogy vigyázzak magamra stb. (Pedig ott voltak barátaim is, és tenyleg nem vagyunk túl jóban, igazából csak köszönőviszony meg max. egy 2 perces “hogy vagy, mizu” szokott köztünk lenni. Amikor nem volt nálam sál, megkérdezte, hogy kérem-e az övét és mondta, hogy “jaj, meg ne fázz”.

2022. dec. 22. 22:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
80%
Ne vedd komolyan, csak kúrni szeretne.:) Volt “szerencsém” ehhez a fajtához, a legundorítóbb mocskok a férfiak közül. Eljátsszák a gáláns lovagot, a törődő jófiút, aztán amint megkapják amit akarnak, tovább is állnak. Legyél okos csajos, ne tedd szét a lábad, mert csak koppanni fogsz! Tapasztalatból mondom, nekem ez egy életreszóló lecke volt. Legyél okos és tanulj mások hibájából.
2022. dec. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!