Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 34N és 22F bele merjek ebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34N és 22F bele merjek ebbe bonyolòdni? Racionàlisan minden ellene szòl, de megbolondulok érte.

Figyelt kérdés

34 évesen idén lett vége egy hosszù pàrkapcsolatomnak.Elég balhésan csúnyàn lett vége. Nem igazàn tudtam mit kezdjek, rosszul éreztem magam lelkileg ezért hazaköltöztem a szülöfalumba. Most onnan ingàzok munkahelyemre, és gyalog megyek mindig a vasútàllomàsra ami kb 2 km-re van. Ott szòlított meg ö, hogy hazavinne kocsival abszolút udvarias és cuki volt. Nem ismertem elötte csak tudtam, hogy xy unokàja. Mikor megtetszettem neki gondolta, hogy idösebb vagyok de azt nem, hogy ennyivel. Bàr úgy làtszik a viselkedése alapjàn, hogy öt nem érdekli a korkülönbség.

Azòta mindig értem jön,màr randiztunk többször. Tényleg abszolút rendes, udvarias és kedves velem. Én meg megbolondulok érte de ..és itt a de..nekem 34 évesen racionàlisabbnak kellene lennem de képtelen vagyok. Anyukàm szerint bolond vagyok és ennek jöttem haza, hogy kandúrozzak?! Neki csak az apukàja tudja, ö is nagyon rendes egy rossz szava nem volt.



2022. dec. 27. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen nincs. A vonzalom, az vonzalom. És ha 22 éves? van 40 éves ismerősöm aki olyan, mint egy gyerek :D 22 évesen nem lehet valaki komoly? nem lehetnek komolyak a szándékai?
2022. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Én nem hagynám ki a helyedben. Akármi is lesz belőle. Nem kell lenézni csak mert 22 éves. Attól még akarhat komoly kapcsolatot, és lehet értékes ember. Vannak nagyobb korkülönbséggel is boldog párkapcsolatok, házasságok. Ha mást nem is, de lehet pár boldog hónapod/ éved. Jól érezheted magad, jókat szexelsz. Jobb mint magányosnak lenni. Az idő meg majd megmondja mi lesz belőle.

Minket is többen leszóltak mert a párom a férfi, de ő a fiatalabb 3,5 évvel, 22 volt mikor összeházasodtunk 1,5 év után, sok ismerősének nem tetszett, mondván 1-2 év és elválunk mert túl öreg vagyok hozzá, ő meg túl fiatal. Nos nem nyert, 13. éve vagyunk együtt boldogan:). A károgók meg sorra elválnak, szakítanak.

Ok, nálatok nagyobb picit a korkülönbség, de azért nem 20 évről beszélünk.

2022. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Még szép hogy ne hagyd ki, élvezd ameddig lehet, ha két hónap akkor annyi, ha 10 év, akkor meg annyi. Nem mindegy ? Mit akarsz racionálisan de boldogtalanul gondolkodni élni ? Én 28é pasiként régen 7 évig éltem egy csodás )bocs állapotra is) 49é nővel. Őrült boldogok voltunk. Aztán szétmentünk, kedvesen normálisan. De az a 7 év brutál szép, élvezetes stb volt. És (mielőtt lekostolna valaki) nem miattam, mert kellett a fiatal pipihús, nem ezért mentünk szét.
2022. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Szex okés. Komoly kapcsolat... nem hinném, hogy hosszú távon, családalapításra alkalmas lenne.
2022. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Ne hagyd ki. Feltehetően nem ő lesz a férjed, de gondolom, most úgysem azt keresel.
2022. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Amíg nincs generációs különbség (18-20év) egy pár között semmi problémát nem kellene jelentenie ennek. Még a gyerekvállalás szempontjából is belefér tizenév a nő javára a mai modern viszonyok mellett.
2022. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Kedves, udvarias fiú, kellesz neki, nem zavarja a korkülönbség - hol itt a probléma?
2022. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy kedves udvarias, sőt az is lehet, hogy komoly is ( a párom is ennyi idős volt, amikor megismerkedtünk, én szinten), de te 34 évesen már ha mondjuk családot szeretnél, férjet, közös életet, erre egy 22 éves fiú nem lesz a legalkalmasabb. Ennyi idősen ő még nem fog veled babazni és házasodni, szóval ha te esetleg erre vagynal, akkor semmi értelme ebbe belevágni.


24N

2022. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is megpróbálnám, ha jól kijöttök, mit veszíthettek vele?
2022. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
8. Mondjuk ki a bánat akar egy friss kapcsolatban azonnal babázni?? Minimum 5 év mire egy normális pár bevállal ilyet mert elég stabilnak ítéli a kapcsolatot. Addigra a fiú 27 lesz, már bőven alkalmas apának ha olyan mentalitású. A nő 39, szintén teljesen normálisan szülhet még akár 2 gyereket is. De az is lehet senki nem gondolkodik ilyesmin, sokan nem is akarnak soha gyereket egyáltalán a mai fiatalok.
2022. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!